Rádi bychom Vás pozvali na otevřený seminář pro veřejnost, (nejen makléře, i další obchodníky):
Termín |
24. ledna 2013 – čtvrtek
|
Program |
Budování obchodu na základě referencí |
Přednášející |
Bc. Petr Podlešák |
Bližší informace k semináři:
V rámci naší realitní poradny, pořádáme odborný seminář pro veřehnost (makléře ale i obchodníky v jakémkoli oboru), ve kterém se můžete dozvědět odpovědi na některé otázky např:
- Děláte skvělou práci a klienti se k vám vracejí?
- Získáváte z referencí průměrně 1, 3, 6, nebo deset zakázek měsíčně?
- Myslíte si, že existují aktivity, které když budete dělat, tak povedou k tomu, že vás klienti budou sami vyhledávat a nabízet vám své nemovitosti?
- Jaký je rozdíl mezi pasivním a aktivním referenčním byznysem?Jak dlouho se prodává?
Pasivní referenční byznys
Tímto způsobem získávají zakázky úspěšní makléři. Odvádějí perfektní práci, a proto je spokojení klienti doporučují svým přátelům a známým. Úspěšní makléři takto z referencí získávají 3 i více dobře prodejných nemovitostí měsíčně.
Aktivní referenční byznys
Nejúspěšnější makléři však běžně z referencí zalistovávají exkluzivně i více než 10 dobře prodejných nemovitostí měsíčně. Bohužel makléřů, kteří patří do této 1. ligy je v ČR zatím jako šafránu. Rozdíl spočívá v aktivní práci s databází stávajících a potenciálních klientů, přátel, známých a referenčních partnerů. Tomuto způsobu práce říkám „aktivní referenční byznys”. Zatímco úspěšní makléři odvádějí kvalitní práci a tak se jejich dobré jméno šíří napříč regionem, ti nejúspěšnější aktivně přispívají k šíření jejich dobrého jména. Tzn. aktivně pracují s databází, systematicky žádají své klienty o recenze na své služby a snaží se šířit své dobré jméno trhem všemi dostupnými informačními kanály. Tito makléři aktivně žádají své klienty o další reference, poskytují hodnotné informace o vývoji realitního trhu atd.
Program semináře
I. část – Budování aktivního referenčního byznysu
9:00 až 12.30 hod.
- Úvod do problematiky budování obchodu na základě referencí (dále jen “referenční byznys”).
- V čem tkví podstata referenčního byznysu.
- V čem spočívají výhody referenčního byznysu ve srovnání s dalšími způsoby získávání zákazníků.
- Význam budování obchodní databáze v rozvoji vaší živnosti. Proč jí budovat a jak.
- Jak získávat kontakty do obchodní databáze (zdroje kontaktů, náměty).
- Jak s obchodní databází pracovat tak, aby na vás lidé nejen nezapomněli, ale stali se vašimi loajálními zákazníky. A jak je přimět, aby vám doporučovali další zákazníky z okruhu svých přátel a známých.
II. část – Práce s databázovým systémem Business Booster
13.30 – 15:00 hodin
- Seznámení s vhodnými IT systémy na podporu referenčního byznysu.
- Jak vydělávat více a pracovat méně, aneb volba správného IT systému vám může ušetřit spoustu času při komunikaci se zákazníky.
- Představení marketingového systému pro obchodníky Business Booster.
- Zodpovězení dotazů
Pozn.: Lze se účastnit pouze dopolední nebo jen odpolední části.
Místo konání:
Hotel Kozák, Horova 1622/30, Brno-Žabovřesky
Cena :
100,- Kč na osobu (pokrývá pouze náklady na pronájem sálu)
Lektor:
Bc. Petr Podlešák – Začal pracovat jako realitní makléř v září roku 2000. V roce 2001 jsem byl vyhodnocen jako nejproduktivnější makléř pražské realitní kanceláře, kde tehdy začínal. Od roku 2004 se věnoval řízení týmu makléřů. Do společnosti RE/MAX vstoupil na samém začátku jejího působení v České republice, tj. od dubna 2005. Založil kancelář RE/MAX Alfa, dlouhodobě nejúspěšnější RE/MAX kancelář. Zabýval se strategickým rozvojem, získáváním a jednáním s významnými klienty, školením a trénováním realitních makléřů a manažerů. Je autorem a mentorem tréninkového programu “Realitní profesionál”, certifikovaným mentorem programu Succeed a jedním z prvních certifikovaných mentorů společnosti Buffini&Company, jedné z nejrenomovanějších společností zaměřujících se na trénink realitních makléřů na světě. Na počátku roku 2011 se stal se svými vzdělávacími programy dodavatelem RE/MAX Akademie. Od této doby se také věnuje řízení projektů v RE/MAX Akademii, t.j. rozvoji vzdělávání, přípravou vzdělávacích programů a nových produktů pro makléře a manažery kanceláří RE/MAX.
Pokud chcete vyzkoušet velmi kvalitní databázový systém nejen pro makléře, navštivte stránky marketingového systému Business Booster, který sami velmi účinně používáme. Získáte nadstandardní 3 týdny bezplatného testování systému.