Chci svoji nemovitost prodat

Podmínky zpracování osobních údajů zde

PRODEJTE ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU

Klíčem je získat pokud možno všechny potenciální zájemce o vaši nemovitost. Díky našim zkušenostem, masivnímu marketingu a spolupráci s ostatními makléři to dokážeme.

Neprodáváme prvnímu zájemci. Když je kupců víc, můžeme vyjednat nejlepší prodejní cenu nebo cenu navýšit formou aukce.

RYCHLE

Nečekejte na zájemce měsíce. Prodejte nemovitost SKVĚLE. To většinou znamená v prvních dnech zahájení prodeje. To je vaše nemovitost ještě žhavé a žádané zboží.

Rezervaci většinou podepisujeme do 3 týdnů od chvíle, kdy nemovitost začneme inzerovat. Často máme už za 12 dní prodáno.

BEZ STAROSTÍ

Zajistíme, aby vás nekontaktovaly jiné realitky. O průběhu prodeje vás budeme pravidelně informovat. Postaráme o právní servis, zapsání na katastru a převod energií, .. Jednoduše oběháme vše potřebné za vás.

A pokud by se cokoliv zkomplikovalo, vyřešíme to. Máme zkušenosti se stovkami prodejů. Vy jste náš klient a na vaší straně budeme stát.

BEZPEČNĚ

Smlouvy pro vás připraví a zkontroluje prověřený certifikovaný advokát.

Nemovitost bude převedena až po podpisu smlouvy kupujícím a až bude celá kupní cena složena v bezpečné advokátní, notářské nebo bankovní úschově.

LIDSKY

Vybíráme zákazníkům makléře tak, aby si porozuměli. Věnovat se vám bude po celou dobu jeden makléř, který vás celou transakcí provede od začátku až do úplného konce.

Víme, že máte svůj osobní a pracovní život a kvůli prodeji si ho nechcete na několik měsíců narušit. Uděláme pro to maximum.

Jak probíhá prodej?

OSOBNÍ SETKÁNÍ A PROHLÍDKA

Nejprve se setkáte s makléřem, který se bude prodeji vaší nemovitosti věnovat. Makléř si nemovitost prohlédne, aby ji mohl správně nacenit. A také s vámi zkonzultuje strategii prodeje.

STANOVENÍ NABÍDKOVÉ CENY

Makléř na základě velikosti, stavu a polohy nemovitosti a dalších parametrů vypočítá její pravděpodobnou cenu. Na základě této cenové analýzy navrhne nabídkovou cenu pro inzerci. Ta bude co nejlepší, ale přitom reálná na trhu.

PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Cílem je, aby se kupující cítil jako na prohlídce svého budoucího domova a ne jako u vás na nechtěné návštěvě. Jak toho dosáhnout? V tom vám poradíme nebo přípravu na prodej celou zařídíme – od vystěhování, přes vymalování až po kompletní profesionální služby typu „home staging“.

PROFESIONÁLNÍ NAFOCENÍ A VIDEO

Vaši nemovitost profesionálně nafotíme, vytvoříme půdorys a videoprezentaci. Klíčový je tak text inzerátu. Ten musí pomoct zájemci se rozhodnout, zda má nemovitosti dále věnovat čas. Že nemovitost odpovídá jeho potřebám.

NABÍDNEME KLIENTŮM RE/MAX

Nemovitost vložíme do databáze nabídek a poptávek sítě RE/MAX. Všech více než tisíc makléřů může nabídnout svým poptávajícím klientům. Aktuálně evidujeme více než 80 tisíc poptávek. Většina z nich dostává nabídky dle zadaných kritérií automaticky do 24 hodin od zadání.

INZERCE

Inzerát umístíme na web www.remax.cz a www.remaxpro.cz, které jsou optimalizovány k tomu, aby vaši nemovitost zájemci našli díky vyhledávání na Googlu a Seznamu.cz. Inzerát také umístíme na přední české realitní servery (Sreality.cz, ..).  Klíčová je také inzerce v lokalitě (plachta na domě, letáky, vývěsky, ..). Vysokou úspěšnost má také cílená reklama na sociálních sítích (Facebook, ..)

KOMUNIKACE SE ZÁJEMCI A PROHLÍDKY

Veškerou komunikaci se zájemci zajistí makléř. Před prohlídkou vždy prověří totožnost zájemce – nepustí k vám nikoho nezvaného.

PRODEJ A REZERAVACE NEMOVITOSTI

V případě více zájemců o nemovitost neprodáváme prvnímu zájemci, ale tomu pro vás nejlepšímu. Pro většinu prodávajících je hlavním kritériem nejvyšší cena. S aukčním způsobem prodeje a navyšováním prodejní ceny máme mnohaleté zkušenosti a jsme v něm opravdu dobří. Vždy jednáme ve vašem zájmu. Máme jasná pravidla. Dokud nemovitost není rezervována (složeny peníze a podepsaná rezervační smlouva) prodáváme.

ZAJIŠTĚNÍ PRÁVNÍHO SERVISU

Makléř se zájemcem projedná podmínky prodeje a nezávislý advokát sestaví smlouvu. Po jejím podepsání a složení peněz do bezpečné advokátní nebo notářské úschovy, se postaráme i o zápis v katastru nemovitostí a převod energií.

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Smlouvy jsou podepsané, peníze převedené na všem účtu a nový majitel se těší na nastěhování. Teď už zbývá jen byt nebo dům předat.

PŘEPIS ENERGIÍ A POPRODEJNÍ SERVIS

Po předání nemovitosti zabezpečíme veškeré převody médií (elektřina, plyn) bez vaší přímé účasti. Upozorníme vás na další povinnosti a náležitosti po prodeji.

Chci prodat