přejít na web makléře Filipa Mlčocha

Prodej rekreační chaty, Brno-Venkov

S panem Mlčochem jsem byl velmi spokojený. Vše perfektně vysvětlil
o postupu prodeje. Byl jsem nepřetržitě informován o fázi prodeje. Informace které jsem od něho obdržel, tak byly do puntíku splněny …!!! Velmi profesní práce, kterou odvedl …!!!!

profile-pic
František Procházka
Prodávající

Rodinný dům, Lipůvka

Pan makléř nás provedl celým procesem koupě nemovitosti, vždy rád poradil, vždy byl na telefonu, když jsme něco potřebovali a vždy jednal s úsměvem. Jeho cenový odhad přesně seděl s odhadem bankovního odhadce.

profile-pic
Jan Gebauer
Kupující

Prodej byt 3+1, Brno

Vše proběhlo bez problému.

profile-pic
Jiří Pokorný
Prodávající

Pronájem byt 2+1, Brno

Pan Mlčoch je velmi proaktivní makléř, neustále hledal řešení jak nejlépe mi vyjít vstříc a byt pronajmout co nejrychleji. Vše vyřešil ke spokojenosti mé i klienta a to i při mé nepřítomnosti z důvodu mého pobytu v zahraničí. Jako nadstandard považuji jeho snahu řešit technické problémy nájemníků, vždy operativně a ochotně pomohl.

profile-pic
Luboš Doležal
Pronajímatel

Prodej byt 3+1, Brno

Prodej bytu proběhl velice rychle a bezproblémově. Pan makléř vše nachystal a zařídil, aby byly spokojeny obě strany. Vše dotáhl, celý prodej vedl velice profesionálně.

profile-pic
Ivana Golcová
Prodávající

Prodej garáž 18m2, Brno

Oceňuji rychlost a spolehlivost jednání. Výborná komunikace s makléřem. Prodej nemovitosti proběhl zcela bez problémů a velmi rychle. Tuto realitní kancelář včetně makléře pana Mlčocha doporučuji. Ještě jednou děkuji.

profile-pic
Milan Barták
Prodávající

Pronájem zařízeného bytu 1+1 v Brně Řečkovicích

Velmi ochotný, profesionální přístup, komunikativní.

profile-pic
Hana Šťastná
Pronajímatel

Prodej garáž 18m2, Brno

 Pan Mlčoch je příjemný mladý muž, jedná na rovinu a snaží se vyjít klientovi vstříc, je dochvilný.

profile-pic
Jana Putnová
Kupující

Prodej zahrada, Brno-Líšeň

Prodávali jsme atypickou nemovitost. Využili jsme nabídky ocenění nemovitosti zdarma na několika webových stránkách a pan Filip Mlčoch se s námi osobně zkontaktoval jako první. První odhad ceny nemovitosti bohužel nadsadil, později bylo třeba cenu snížit, protože naše nemovitost byla atypická. Po zvážení okolností jsme s výší ceny spokojeni.
Dovedl ohodnotit přednosti naší nemovitosti a prodat je. Pečlivě zpracoval reklamní kampaň a zkontaktoval nás s kupcem, kterému je – jak se zdá - naše bývalá nemovitost „šitá na míru“. Všechny podstatné právní a další úkony, jako zpracování smluv, převod nemovitosti na katastru, převod peněz a předání nemovitosti koordinoval dobře a bez průtahů. Ceníme si transparentního a přátelského jednání. Díky.

profile-pic
Helena Brdečková
Prodávající

Prodej bytu 2+kk, 56 m2, po rekonstrukci, Brno, 3D prohlídka

Rychlost, zkušenost, efektivnost. Skvěle odvedená práce 🙂

profile-pic
Michal Pitra
Prodávající

Pronájem byt 3+kk, Brno

Pan Filip Mlčoch je profesně správný muž na správném místě. Vřele doporučuji!

profile-pic
Radomír Kos
Pronajímatel

Zájemce o ocenění nemovitosti ONLINE

Chtěla jsem on-line ocenit byt, který se chystám s největší pravděpodobností prodat. Mám malé dítě, takže čas je pro mě velmi drahý, ale zároveň bych ráda otázku bytu nějak vyřešila, ať už prodejem nebo rekonstrukcí a pronájmem. Pan Mlčoch tzv. dodržel slovo, poslal mi odhad, který mě mile překvapil, nabídl mi ocenění na místě, o kterém jsem uvažovala, už když jsem žádala on-line ocenění, protože je nutné vidět i interiér a ne jen lokalitu bytu. Pan Mlčoch mi nabídl pomoc i v případě, že se rozhodnu byt si ponechat a pronajímat jej, podal mi cenné informace. Takže služba pro mě byla přínosem a znovu se hodlám na pana Mlčocha obrátit s oceněním na místě a následným řešením.

profile-pic
Jana Doláková

Pronájem zařízeného bytu 1+1 v Brně Řečkovicích

Velmi příjemný pan makléř, vše proběhlo rychle a v pořádku. Děkuji!

profile-pic
Aneta Švédová
Nájemce

přejít na web makléře Filipa Mlčocha