remax pro realitní kancelář

+420 733 679 959

Iveta Ritterová

makléřka, kterou vám doporučí vaši přátelé

o makléři

kontakt

nabídka

Moje práce

Nahlédněte na ukázky (mnou) prodaných nemovitostí …

… a nebo na ukázky videoprohlídek.

CELKOVÁ SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Toto ocenění máme díky vynikajícímu hodnocení našich zákazníků.

Reference a doporučení

profile-pic

Zájemce o ocenění nemovitosti ONLINE

Paní Ritterová, děkuji za orientační ocenění mé nemovitosti, velmi mi to pomůže při dalším rozhodování. V případě rozhodnutí o prodeji se na vaší realitní kancelář s důvěrou obrátím.

Dagmar Pulkrábková
profile-pic

Oceňování nemovitosti zdarma

Přeji dobrý den

a moc děkuji za zaslaný odhad. V současné době mám v bytě nájemníky se třemi dětmi a nechci je bezdůvodně vystěhovávat. Vzhledem ke svému věku ale předpokládám, že v horizontu několika let budu chtít byt prodat. Mám s Vaší realitní kanceláří dobré zkušenosti a počítám s tím, že v tom případě využiji Vašich služeb. Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem

Jiří Schneider
profile-pic

Zájemce o ocenění nemovitosti ONLINE

Velmi pěkně Vám děkuji za skvěle zpracované informace. Pokud bych uvažovala, v budoucnu, o prodeji mého bytu, s důvěrou se na Vás obrátím.

Bohuslav Harášková
profile-pic

Byt 3+kk, 58 m2, Zbýšov

Byla jsem velmi spokojena s přístupem, rychlostí a informacemi, které jsme dostávali. Paní Ritterová je velmi příjemný, komunikativní člověk, který pro práci žije, s ní spolupracovat byla opravdu radost. Kompletně převzala agendu, která byla kolem prodávané nemovitosti. I po prodeji pomohla s přepisem energií a dalšími věcmi. Je lepší se svěřit odborníkovi, laik by toto sám nezvládl.
S ní spolupracovat byla opravdu radost, touto cestou bych ráda poděkovala. Paní Ritterovou můžu rozhodně doporučit všem zákazníkům, je to odborník na svém místě.
Manželé Fejtovi

Eva Fejtová , Prodávající
profile-pic

Prodej pozemku 2092 m² v Ivani

Spolupráce s paní Ivetou Ritterovou byla velice příjemná, vše proběhlo na jedničku. Je velmi komunikativní, je vidět, že tato práce ji baví. Vše ohledně prodeje pozemku nám perfektně vysvětlila a pomohla nám se všemi administrativními záležitostmi, dokonce i nad rámec svých makléřských povinností. Ještě jednou jí děkujeme a můžeme ji vřele doporučit všem ostatním zákazníkům. Manželé Bedřichovi.

Lubomír Bedřich , Prodávající
profile-pic

Prodej pozemků ve Vranovicích 726 m²

Profesionální přístup, velká spokojenost, můžeme jen doporučit

Goran Vasic , Kupující
profile-pic

Prodej rodinného domu v Praci u Brna k rekonstrukci

Profesionální a velmi příjemné jednání, komplexní služby, ochota se vším pomoct. Jsem moc spokojená.

Bc. Katarína Fryželková , Prodávající
profile-pic

Zájemce o ocenění nemovitosti ONLINE

Pěkný den, paní Ritterová a děkuji za velmi příjemné překvapení.Tohle je, myslím si, lokalita, která má docela budoucnost...50 km od Brna. A moje chaloupka v budoucnu může někomu udělat radost. Mějte se moc krásně a ať se Vám daří. Pokud bych se rozhodla pro nějaké řešení (prodej) určitě se obrátím na Vás.

Jitka Učňová
profile-pic

Prodej bytu 3+kk v Židlochovicích

Paní Ritterová je strašně milá a hodná

Vasile Dogot , Kupující
profile-pic

Zájemce o ocenění nemovitosti ONLINE

Dobrý den, paní Ritterová. Moc vám děkuji za vaši ochotu. Ani by mě nenapadlo, nebýt vaší inzerce, že by takovou věc, jako je ocenění nemovitosti pro naprosto cizího člověka a ještě zdarma, mohl někdo udělat. Pokud bych potřebovala cokoliv kolem realit, určitě se na vás obrátím. Přeji vám hezkou neděli a hodně úspěchů ve vaší práci.

Paní Chmelová
profile-pic

Prodej pozemku 2092 m² v Ivani

přeji společnosti Remax profesionální makléře jako je paní Ritterová :-), určitě doporučím, ochota, vstřícnost, spolehlivost, kompletní servis...maximální spokojenost.

Ivana Šotnarová , Kupující
profile-pic

Prodej bytu 1+kk, 21m2, Brno-Líšeň

Celkově jsem byl velmi spokojen. Vstřícné jednání. Vše co jsem se zeptal, mi bylo podrobně vysvětleno. Když jsem něco potřeboval, vždy jsem mohl zavolat a zeptat se. I má finanční poradkyně hodnotila spolupráci velmi dobře.

Radim Žák , Kupující
profile-pic

Zájemce o ocenění nemovitosti ONLINE

Dobry den paní Ritterova, děkuji Vám za zprávu ohledně odhadni ceny našeho bytu. Je to jak píšete bez osobní prohlídky bytu, ale stačí mi zatím jen orientační cena, protože ještě nevím jak s nim naložíme, nerozhoduji sama, mam 2 dcery. Teď ještě vyřizujeme záležitosti po pohřbu, je toho dost a po konečné domluvě, kdyby se byt prodával nebo pronajímal, obrátím se na vaši realitku. Takový asi odhad jsem čekala, přibližný. Děkuji Vám ještě jednou za ochotu a seznámení jak se byty prodávají a co to obnáší. Zdravím a přeji hezký den.

Zdeňka Maláčová
profile-pic

Prodej rodinného domu v Praci u Brna

Příjemné jednání, rychlá domluva, kompletní servis

Bc. Katarína Fryželková , Prodávající
profile-pic

Prodej bytu 3+kk v Židlochovicích

Paní Ritterova byla velmi profesionální a velmi přátelská. Ptala bych si aby všichni makleri byli jako ona.

Pavla Gorčíková , Prodávající
profile-pic

Zájemce o ocenění nemovitosti ONLINE

Vážená paní Ritterová,
děkuji Vám za ocenění nemovitosti. Ze zaslaného je zřejmé, že realitní kancelář RE/MAX se oceněním nemovitostí zabývá velmi profesionálně. Ještě jednou děkuji za Váš čas, ale dům prodávat nebudeme. Pokud se naskytne příležitost rád Vás doporučím.

Otakar Ševčík
profile-pic

Prodej pozemku 2092 m² v Ivani

Profesionalita a přátelské jednání. Rozhodně doporučuji.

Ivana Šotnerová , Prodávající
profile-pic

Zájemce o ocenění nemovitosti ONLINE

Moc děkuji za komplexní informace ve věci ocenění bytu. Velmi mile mne překvapil Váš přístup .

S rodinou projednám, zda tedy byt prodáme a pokud "rodinná rada" prodej schválí, tak se na Vás s dovolením obrátím s přípravou a realizací prodeje.

Zatím ještě jednou děkuji

Lumír Polcr
profile-pic

Byt 2+kk, 66 m2, Brno-Bystrc

Outstanding support from Ms Ritterová - in only few weeks time, we were able to find a buyer and sell a flat for a higher price, then we requested. Ms Ritterová was extremely supportive, communicative and showing very friendly and professional approach. I would recommend her and REMAX to everyone who wants to sell a flat/house quickly, for a higher price and without any issues.
Once more, a big thank you for Ms Ritterová - best choice from all of the city and all of the maklers 😉

Michal Jacek Chobot , Prodávající

O Ivetě

Do oblasti realit jsem se dostala prostřednictvím svého působení v odboru Hospodaření s majetkem státu ČR – Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, kde jsem měla na starosti prodej nepotřebného majetku státu. Zde jsem se naučila prodávat nemovitosti mimo jiné i formou výběrového řízení a nasbírala zde cenné zkušenosti.

Odvahu prodávat přes realitní kancelář jsem dostala až při mateřské dovolené. Je to pro mně velká výzva zvládnout takovou zodpovědnost jako je pomoc lidem s prodejem rodinného domu nebo bytu, ve kterém někteří strávili více jak polovičku svého života a nebo naopak s koupí nového domova, kde chtějí někteří založit své rodiny a jiní si hledají klidný domov pro příjemné chvíle v důchodovém věku.

Práce makléře mně baví a ráda poznávám nové lidi a jejich příběhy. Největší odměnou za mou práci je vědět, že s mojí odvedenou prací jsou spokojeni jak prodávající, tak kupující.

iveta.ritterova@re-max.cz

+420 733 679 959

Jsem tu pro vás

  • Dozvíte se SKUTEČNOU cenu vaší nemovitosti
  • Vše je ZDARMA
  • Známe ceny všech prodaných nemovitostí za poslední 4 roky (data z Katastru nemovitostí)
  • Všechna data jsou 100% správná
  • Cenu stanovíme s ohledem na aktuální situaci na realitním trhu
  • Přemýšlíte o prodeji?
  • Zvažujete pořízení domu či bytu?
  • Zajímá vás aktuální pohled na trh s nemovitostmi v Brně?
  • Ještě úplně nevíte a sbíráte informace?

Napište mi nebo zavolejte, můžeme to probrat společně třeba u šálku dobré kávy.

MOJE AKTUÁLNÍ NABÍDKA:

INFORMACE ZE SVĚTA REALIT

Realitní poradna

  • RE/MAX Pro - co je to provize?

PROVIZE – co to je?

30. Září, 2020|

Jak je to s provizí realitní kanceláři? Toto téma je stále velmi diskutované a názory veřejnosti se výrazně liší. V poslední době je provize mezi veřejností považována za jakéhosi strašáka. Na realitních serverech typu [...]

Daň z převodu nemovitých věcí je minulostí

16. Září, 2020|

Už to je oficiální. Daň z nemovitých věcí je definitivně zrušena. Jak jsme psali dříve (Možnost odkladu, Bude opravdu zrušena daň z nabytí?, Jak je to s daní z nabytí nemovitosti?), byla to dlouhá [...]

Než vyrazíte na dovolenou

17. Červenec, 2020|

Letní měsíce jsou doba dovolených a odpočinku. Opuštěná nemovitost však také láká různé nekalé živly, kteří si volno rozhodně neberou. Nebudu se tu rozepisovat o zabezpečovacích systémech, ale dám spíše pár tipů pro preventivní [...]

Iveta Ritterová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 05390826.