přejít na web makléře Jana Klímy

Prodej rodinného domu v Terezíně u Kunžaku

Vážení,

potřeboval jsem prodat starší usedlost s velkou zahradou v Jižních Čechách. Známý mi doporučil na základě dobrých zkušeností pana Klímu z Brna, který tu již se svou kolegyní Lucií Hájkovou úspěšně řešili pronájem chalupy. Oba makléři se ochotně ujali zprostředkování prodeje a zanedlouho se objevilo několik zájemců. Podařilo se nám vybrat ty nejvhodnější, protože ne každý by byl vhodný stát se našim dobrým sousedem. Odpadli nám veškeré starosti s vyřizováním všech formalit. Dosud jsem si neuvědomil, jak důležité je mít po ruce spolehlivé makléře.  

Tímto chci poděkovat vaší  realitní kanceláři REMAX Pro. A v případě potřeby se na Vás určitě obrátím.

Mnoho úspěchů 

profile-pic
Ing. Karel Plucar
Prodávající

Prodej rodinného domu ve Šlapanicích.

Už několik let jsem se snažil se svým bratrem prodat starý rodinný dům se zahradou a garáží  na náměstí ve Šlapanicích. Dům nám zůstal po otci, který již není mezi námi. Prodej se nedařil a tak začal dům chátrat. Na doporučení od známého jsme se obrátili na makléře z Remaxu pana Jana Klímu. Ten se se svou mladou kolegyní Lucií Hájkovou naší věci ujal. Už od začátku u mě vzbudili oba dva velkou důvěru svým odhodlaným přístupem.

Nejenom že celý objekt na svoje náklady vyklidili, ale dokonce nechali opravit omítky, vymalovat a přivedli dům do velmi slušného stavu, že jsme se nebáli navýšit jeho prodejní cenu. Oba makléři mě vysvětlili celý postup prodeje a stejně zodpovědně i provedli. Za dva týdny mi našli hned několik vážných zájemců. Dům jsme nakonec prodali velmi slušným lidem za odpovídající cenu.

Nemusím zdůrazňovat, že mi pan Klíma se slečnou Lucií pomohli vyřídit i veškeré další právní i jiné formality. Jejich přístup byl opravdu jedinečný a rozhodně je doporučím i všem mým známým.

profile-pic
Zdeněk Boháč
Prodávající

Koupě stavební parcely v Dolních Věstonicích

Se svým partnerem jsme se rozhodli koupit si parcelu a postavit si na ní vlastní rodinný dům. V inzerci jsme našli místo, které se nám velmi zamlouvalo. Bylo to pod Pálavou v obci Dolní Věstonice. Oslovili jsme realitní kancelář, která pozemek nabízela a projevili zájem o koupi.

Hned od začátku se nám nezdál způsob komunikace s makléřem zmiňované realitky, ani jeho postup při zprostředkování prodeje. A tak jsme se obrátili po doporučení na makléře z realitní kanceláře REMAX Pro pana Jana Klímu a předložili jsme mu pro zkonzultování  návrh smlouvy na složení zálohy. Pan Klíma nám vysvětlil a doporučil zmiňovanou smlouvu nepodepisovat, neboť není správně postavená a nedostatečně chrání naše prostředky. A už vůbec nezaručuje správný průběh koupě námi vybraného pozemku. S makléřem předešlé, zmiňované realitky jsme velmi rychle přerušili spolupráci.

Pan Klíma se velice ochotně nabídl, že nám s koupí nemovitosti pomůže a zastoupí nás při jednání s prodávajícím. To jsme byli teprve na začátku velmi dlouhé cesty.  Pan Klíma nám pomohl vyřešit veškeré komplikace s projektem na přístupovou cestu a dalšími nezbytnými formalitami, které nám do té doby bránili koupit pozemek tak, aby se na něm dalo stavět. Jednal se starostkou, hasiči, projektanty i s úředníky ze stavebního úřadu. Stále měl přehled o průběhu a vždy nás velice ochotně informoval. Nakonec nám zajistil i veškerý právní průběh a sepsání kupních smluv. Dokonce pro nás vyjednal i snížení kupní ceny. Pokud bych opět řešila nákup či prodej nemovitosti, bez váhání bych seobrátila na pana Jana Klímu.

Přesně tak si představuji profesionální přístup realitního makléře.

profile-pic
Kateřina Mléčková
Kupující

Prodej chaty v Koryčanech

Chtěla jsem prodat chatu v Korycanech na Kroměřížsku. Už jsme na chatu nejezdily a já potřebovala peníze. Snažila jsem se jí prodat přes jinou realitku asi 5 měsíců ale prodej se nedařil, přestože jsem několikrát zlevňovala. Proto jsem se obrátila na brněnskou kancelář REMAX Pro. Prodeje se ujal makléř Jan Klíma a už od začátku se mi líbil jeho profesionální přístup.

Byl velmi ochotný a se vším mi pomohl a poradil. Nastavili jsme novou nabídkovou cenu a po deseti dnech jsme měli kupujícího, který měl o chatu vážný zájem. Pan Klíma se postaral o veškeré potřebné úkony na katastru nemovitostí a sepsání smluv. Pana Klímu určitě doporučim všem svým známým. Je to příjemný a milý pán se kterým je radost spolupracovat. Timto mu ještě jednou děkuji.

profile-pic
Jitka Danišová
Prodávající

přejít na web makléře Jana Klímy