remax pro realitní kancelář

+420 736 780 983

Jana Bodáková

makléřka, kterou vám doporučí vaši přátelé

o makléři

kontakt

Moje práce

Nahlédněte na ukázky (mnou) prodaných nemovitostí …

RE/MAX Pro – TOP QUALITY KANCELÁŘ

Toto ocenění máme díky vynikajícímu hodnocení našich zákazníků.

Hodnocení spokojenosti od našich klientů je průměrně 98,6 %.

Reference a doporučení

profile-pic

Garážové stání Brno - Žabovřesky, ul. Voroněžská

Vše proběhlo v pořádku a v rychlosti.

Ondřej Matoušek , Kupující
profile-pic

Garážové stání Brno - Žabovřesky, ul. Voroněžská

 S paní Bodákovou jsem byla velice spokojena, od začátku na mě působila příjemně a přirozeně, v průběhu prodeje se vždy snažila najít řešení, informovala mě o každém kroku, a také se ptala na můj názor, jak ve věci postupovat. Díky ní jsem ušetřila spoustu času a navíc se jí podařilo sjednat prodej mnohem lépe, než jsem očekávala, a než bych sama byla schopná dojednat. Doporučuji všem, kteří hledají opravdu ochotného makléře, který nic neodbyde a umí překvapit.

Magdaléna Cíchová , Prodávající
profile-pic

Rekreační chata na Brněnské přehradě

Paní Jana Bodáková je velmi příjemná, energická, komunikativní osobnost, která je nadšena pro svou práci. Prodej chaty mého otce na Brněnské přehradě proběhl naprosto bez problémů a rychle. Obzvlášť oceňuji výborně provedený homestaging, estetický cit, který se projevil v krásných fotografiích. 
Myslím si také, že umí jednat s lidmi a naslouchat jejich potřebám a zájmům. 
Tuto makléřku mohu všem vřele doporučit.

Karel Šmid , Prodávající
profile-pic

Pronájem obchodního prostoru 52 m²

Paní Janu Bodákovou mi doporučila kamarádka, když jsem potřeboval pronajmout nebytový prostor. Na první osobní schůzku se dostavila mladá, sympatická paní, která mi jasně a detailně představila svůj způsob práce a podmínky případné spolupráce. Na druhé schůzce jsme si navzájem sdělili své představy o vhodných oborech podnikání potenciálních nájemců a zodpověděli si dotazy, nejasnosti a chybějící informace. Slovo dalo slovo a do několika málo dní jsme podepsali smlouvu o poskytování realitních služeb.

Od té chvíle se paní Bodáková aktivně pustila do práce. Dohodli jsme se na operativní komunikaci, ať už telefonicky, nebo e-mailem. Paní Bodáková mě pravidelně informovala o všech prováděných krocích (umístění inzerátu na realitní weby, na sociální sítě, aktivní oslovování potenciálních zájemců,… ). Netrvalo to dlouho (cca 1 týden) a paní Bodáková mne informovala o konkrétních schůzkách se zájemci, většinou přímo v nabízeném nebyt. prostoru.

Některé zájemce jsme po vzájemné úvaze vyřadili, s některými naopak došlo i na opakované jednání. Nakonec, cca třetí týden od uzavření smlouvy o zastupování, paní Bodáková iniciovala trojstrannou schůzku, které se (kromě paní Bodákové samozřejmě) účastnila zájemkyně o nabízený nebyt. prostor a já jako případný pronajímatel. Výsledkem tohoto jednání byl příslib uzavření smlouvy o nájmu za dohodnutých podmínek.

Po splnění všech závazků plynoucích z uzavřené smlouvy o zastupování jsme v řádu několika dnů uzavřeli s novou nájemkyní smlouvu a má spolupráce s paní Bodákovou byla úspěšně zakončena. Ještě musím podotknout, že i poté byla paní Bodáková stále velmi aktivní, zajímala se o aktuální stav a nabízela případnou pomoc, pokud by hned ze začátku vzniknul nějaký problém.

Závěrem bych tedy chtěl paní Janě Bodákové poděkovat za skvělou a bezproblémovou spolupráci a s klidným srdcem ji doporučit každému, kdo potřebuje nebo v budoucnu bude potřebovat služby realitního makléře. Své dojmy bych shrnul takto: 

- poctivá, pečlivá, empatická 

- aktivní, časově flexibilní 

- využívající nevšední nápady a přístupy 

- orientující se v nových trendech v oblasti realitní činnosti 

- zkrátka sympatická, mladá realitní makléřka, která ví, jak dělat dobře svou práci

Marek Hanák , Pronajímatel
profile-pic

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Ke spolupráci s Rk Remax a paní Bodákovou jsem se rozhodla v okamžiku, kdy jsem se sama snažila prodat byt a brzy si uvědomila, že výhodný prodej bytu vyžaduje o mnoho víc, než jsem si původně myslela. Můj život však provázely negativní zkušenosti s realitními makléři, a proto jsem se spolupráce obávala.

Paní Bodáková ale od začátku předčila všechna má očekávání. Poprvé v životě můžu říct, že jsem spokojená na 100% procent a nemám celému procesu vůbec co vytknout.

Z velkého počtu realitních makléřů, kteří mě kontaktovali a nabídli mi spolupráci, mě hned zaujala paní Bodáková, protože už při prvním hovoru byl cítit její naprosto jasný záměr. Narozdíl od jiných makléřů bylo znát, že ví co nabízí, mluvila jasně, konkrétně a věcně. Cítila jsem, že je prostě jiná, že má něco navíc a teď jsem ráda, že jsem poslechla svoji intuici. Protože paní Jana dodržela do poslední chvíle celého obchodu vše co řekla. 

Byt se zásluhou jejího profesionálního přístupu podařilo prodat za cenu o které jsem si ani netroufala uvažovat a byl prodán s navýšením o 650 tisíc korun oproti původní inzerované ceně.

I kdyby se ale byt za cenu s tímto navýšením nepodařilo prodat, byla bych i tak nadmíru spokojená, protože celý prodej byl s paní Bodákovou příjemný, pečlivý, lidský a hlavně jsem měla pocit, že paní makléřka pracuje doopravdy v můj prospěch a že jejím hlavním záměrem je maximálně kvalitně a poctivě provedený servis spojený s prodejem nemovitosti.

Prodej nemovitostí s dobrým makléřem po této zkušenosti určitě doporučuji a sama už budu vždy cokoli v budoucnu řešit s paní Bodákovou, protože i když jsem tomu sama nevěřila, tak se profesionální spolupráce s odborníkem mnohonásobně vyplatí.

Díky tomu jsme si mohli s rodinou koupit dům, který byl nad naše původní finanční možnosti a za to jsem paní Janě velmi vděčná. 

Bc. Simona Lawandovská , Prodávající

O Janě

Oblast realit je mým dlouholetým koníčkem. Vše, co zahrnuje, ať je to komunikace s lidmi, hledání vhodného řešení jejich situace ohledně bydlení, marketing nebo profesionální focení – to vše dělám s nadšením a vnitřním zápalem.

Stejně důležité jsou pro mne i morální hodnoty a férové jednání vůči druhým. Záleží mi na tom, jaký dojem budou mít zákazníci z mé práce a věřím, že doporučení na základě vlastní pozitivní zkušenosti je tou největší hodnotou. Ctím zájmy svých klientů – ke každému případu přistupuji s úctou a záměrem najít pro něj to nejlepší řešení.

 

jana.bodakova@re-max.cz

+420 736 780 983

Jsem tu pro vás

  • Dozvíte se SKUTEČNOU cenu vaší nemovitosti
  • Vše je ZDARMA
  • Známe ceny všech prodaných nemovitostí za poslední 4 roky (data z Katastru nemovitostí)
  • Všechna data jsou 100% správná
  • Cenu stanovíme s ohledem na aktuální situaci na realitním trhu
  • Přemýšlíte o prodeji?
  • Zvažujete pořízení domu či bytu?
  • Zajímá vás aktuální pohled na trh s nemovitostmi v Brně?
  • Ještě úplně nevíte a sbíráte informace?

Napište mi nebo zavolejte, můžeme to probrat společně třeba u šálku dobré kávy.

MOJE AKTUÁLNÍ NABÍDKA:

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 66 m2, Brno

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 66 m2, Brno

Lesná, Brno-město
Jihomoravský
4 050 000 CZK / za nemovitost
včetně provize a právního servisu
Prodej chaty / chalupy, 150 m2, Radešínská Svratka

Prodej chaty / chalupy, 150 m2, Radešínská Svratka

Radešínská Svratka, Žďár nad Sázavou
Vysočina
350 000 CZK / za nemovitost
včetně provize a právního servisu
Prodej pozemku, 399 m2, Radešínská Svratka

Prodej pozemku, 399 m2, Radešínská Svratka

Radešínská Svratka, Žďár nad Sázavou
Vysočina
350 000 CZK / za nemovitost
včetně provize a právního servisu
Pronájem komerčního prostoru (kanceláře), 60 m2, Brno

Pronájem komerčního prostoru (kanceláře), 60 m2, Brno

Medlánky, Brno-město
Jihomoravský
6 000 CZK / Za měsíc
+ služby ve výši 1000-1200 CZK /m²/rok
Pronájem komerčního prostoru (kanceláře) v osobním vlastnictví, 220 m2, Brno

Pronájem komerčního prostoru (kanceláře) v osobním vlastnictví, 220 m2, Brno

Medlánky, Brno-město
Jihomoravský
29 900 CZK / Za měsíc
+ záloha za energie, úklid, internet + provize RK

INFORMACE ZE SVĚTA REALIT

Realitní poradna

  • Daň z příjmu (I) - prodej nemovitosti

Insolvenční řízení po posledních novelách IZ od 1.7.2017

16. Květen, 2019|

Tento článek pouze shrnuje vybrané změny, které nastaly v posledních dvou letech v insolvenčním zákoně. Jaké mají dopady na vymáhání dluhů zde není komentováno a záleží na každém čtenáři. Zcela jistě se budou lišit názory [...]