přejít na web makléřky Jany Bodákové

Prodej chalupy ve Zvoli nad Pernštejnem

Hodnotíme velmi profesionální práci paní Bodákové. Její přístup ke klientovi byl nad naše očekávání. Předčila naše představy v rychlosti, přístupu a profesionalitě ke klientovi ze strany RK.

profile-pic
Jarmila Millerová
Prodávající

Prodej chaty s malým vinohradem

Spolupráci a jednání s paní makléřkou Bodákovou můžeme jen pochválit. Poctivý a profesionální přístup (který bohužel není ani v dnešní době u jiných makléřů běžným standartem, jak jsme se mohli dříve sami přesvědčit) od domluvy prohlídky až po předání nemovitosti. Je vidět, že paní Bodákovou její práce baví, rozumí jí a má ji dobře zorganizovanou.

profile-pic
Lenka Macková
Kupující

Prodej chalupy v Radešínské Svratce

Obec Radešínská Svratka se rozhodla dle nabídky realitní kanceláře Remax Pro, zastoupené paní Janou Bodákovou pro koupi nemovitosti č.p. 6 v obci Radešínská Svratka.

Všechna jednání s paní Bodákovou, která zastupovala majitelku nemovitosti, proběhla rychle a vstřícně. Precizně byly připraveny i smlouvy k podpisu. Podpis smluv proběhl k oboustranné spokojenosti v dohodnutém termínu.

Po této kladné zkušenosti mohu paní Janu Bodákovou i realitní kancelář Re/Max Pro vřele doporučit.

profile-pic
Jiří Zavřel, starosta obce
Kupující

Prodej pozemku v Hájku u Tišnova

S prací paní Bodákové jsem byla maximálně spokojená. Je velice profesionální a důvěryhodná. Všechno řeší okamžitě a přesně.

Děkuji moc.

profile-pic
Táňa Zhánělová
Kupující

Rekreační chata na Brněnské přehradě

Paní Jana Bodáková je velmi příjemná, energická, komunikativní osobnost, která je nadšena pro svou práci. Prodej chaty mého otce na Brněnské přehradě proběhl naprosto bez problémů a rychle. Obzvlášť oceňuji výborně provedený homestaging, estetický cit, který se projevil v krásných fotografiích. 
Myslím si také, že umí jednat s lidmi a naslouchat jejich potřebám a zájmům. 
Tuto makléřku mohu všem vřele doporučit.

profile-pic
Karel Šmid
Prodávající

Pronájem obchodního prostoru 52 m²

Paní Janu Bodákovou mi doporučila kamarádka, když jsem potřeboval pronajmout nebytový prostor. Na první osobní schůzku se dostavila mladá, sympatická paní, která mi jasně a detailně představila svůj způsob práce a podmínky případné spolupráce. Na druhé schůzce jsme si navzájem sdělili své představy o vhodných oborech podnikání potenciálních nájemců a zodpověděli si dotazy, nejasnosti a chybějící informace. Slovo dalo slovo a do několika málo dní jsme podepsali smlouvu o poskytování realitních služeb.

Od té chvíle se paní Bodáková aktivně pustila do práce. Dohodli jsme se na operativní komunikaci, ať už telefonicky, nebo e-mailem. Paní Bodáková mě pravidelně informovala o všech prováděných krocích (umístění inzerátu na realitní weby, na sociální sítě, aktivní oslovování potenciálních zájemců,… ). Netrvalo to dlouho (cca 1 týden) a paní Bodáková mne informovala o konkrétních schůzkách se zájemci, většinou přímo v nabízeném nebyt. prostoru.

Některé zájemce jsme po vzájemné úvaze vyřadili, s některými naopak došlo i na opakované jednání. Nakonec, cca třetí týden od uzavření smlouvy o zastupování, paní Bodáková iniciovala trojstrannou schůzku, které se (kromě paní Bodákové samozřejmě) účastnila zájemkyně o nabízený nebyt. prostor a já jako případný pronajímatel. Výsledkem tohoto jednání byl příslib uzavření smlouvy o nájmu za dohodnutých podmínek.

Po splnění všech závazků plynoucích z uzavřené smlouvy o zastupování jsme v řádu několika dnů uzavřeli s novou nájemkyní smlouvu a má spolupráce s paní Bodákovou byla úspěšně zakončena. Ještě musím podotknout, že i poté byla paní Bodáková stále velmi aktivní, zajímala se o aktuální stav a nabízela případnou pomoc, pokud by hned ze začátku vzniknul nějaký problém.

Závěrem bych tedy chtěl paní Janě Bodákové poděkovat za skvělou a bezproblémovou spolupráci a s klidným srdcem ji doporučit každému, kdo potřebuje nebo v budoucnu bude potřebovat služby realitního makléře. Své dojmy bych shrnul takto: 

- poctivá, pečlivá, empatická 

- aktivní, časově flexibilní 

- využívající nevšední nápady a přístupy 

- orientující se v nových trendech v oblasti realitní činnosti 

- zkrátka sympatická, mladá realitní makléřka, která ví, jak dělat dobře svou práci

profile-pic
Marek Hanák
Pronajímatel

Pronájem bytu v centru Brna

Chtěla bych moc poděkovat za perfektní práci ohledně sjednání pronájmu bytu. Paní Bodáková jedná s velkou profesionalitou, s jasným cílem a zároveň s velmi milým proklientským přístupem. Její práce je plná entusiasmu, upřímného a spolehlivého vystupování. Mile mě také překvapila svou vstřícností a nadstandardní pomocí při předávání bytu a vyřizování s tím spojeným. Celá zkušenost pro mě byla velmi pozitivní. Mockrát děkuji, jsem opravdu nadšená z bytu i ze samotné spolupráce. 

profile-pic
Lucie Balavajderová
Nájemce

Prodej chalupy ve Zvoli nad Pernštejnem

Děkujeme paní Bodákové za rychlý a precizní prodej našeho rodinného domku na Vysočině. Prodej byl veden odborně, kvalifikovaně a provázen profesionálně natočeným videem interiéru i exteriéru domku. Paní Bodáková působí velmi mile, umí jednat s lidmi a vyhovět požadavkům prodávajícího i kupujícího. Vše proběhlo bez komplikací a děkujeme tímto paní Bodákové za její vynikající služby.

 

Doporučujeme služby paní Bodákové i realitní kanceláře RE/MAX k prodeji i nákupu nemovitostí.

profile-pic
Jan a Jarmila Millerovi
Prodávající

Prodej rodinného domu v Brně-Židenicích, ul. Čelakovského

Když jsem začal uvažovat o prodeji své nemovitosti v Brně Židenicích, doporučila mi moje známá svoji kamarádku, údajně mimořádně schopnou realitní agentku. Průběh a výsledek této spolupráce byl však pro mě velmi neuspokojivý. Zájemců na dům se během pěti měsíců působení této makléřky vystřídala celá řada, ale její laxní přístup nakonec všechny od koupě odradil.

 

Spolupráci s ní jsem ukončil a oslovil specialistku na židenické nemovitosti paní Janu Bodákovou. Spolehlivost, pohotovost, flexibilita, nadšení, profesionalita a korektnost. To byly vlastnosti,které jsem u osoby, jež má realizovat prodej mé nemovitosti hledal. A našel jsem.

 

Paní Jana Bodáková je skutečně člověk na svém místě. Prodej byl zrealizován do dvou měsíců od začátku naší spolupráce. Touto cestou bych jí rád poděkoval za precizní práci. Pokud zamýšlíte prodat nebo pronajmout svoji nemovitost, určitě ji svěřte paní Janě. Jsem přesvědčen o tom,že budete velice spokojeni.

Stejně jako já.

profile-pic
David Steiger
Prodávající

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Ke spolupráci s Rk Remax a paní Bodákovou jsem se rozhodla v okamžiku, kdy jsem se sama snažila prodat byt a brzy si uvědomila, že výhodný prodej bytu vyžaduje o mnoho víc, než jsem si původně myslela. Můj život však provázely negativní zkušenosti s realitními makléři, a proto jsem se spolupráce obávala.

Paní Bodáková ale od začátku předčila všechna má očekávání. Poprvé v životě můžu říct, že jsem spokojená na 100% procent a nemám celému procesu vůbec co vytknout.

Z velkého počtu realitních makléřů, kteří mě kontaktovali a nabídli mi spolupráci, mě hned zaujala paní Bodáková, protože už při prvním hovoru byl cítit její naprosto jasný záměr. Narozdíl od jiných makléřů bylo znát, že ví co nabízí, mluvila jasně, konkrétně a věcně. Cítila jsem, že je prostě jiná, že má něco navíc a teď jsem ráda, že jsem poslechla svoji intuici. Protože paní Jana dodržela do poslední chvíle celého obchodu vše co řekla. 

Byt se zásluhou jejího profesionálního přístupu podařilo prodat za cenu o které jsem si ani netroufala uvažovat a byl prodán s navýšením o 650 tisíc korun oproti původní inzerované ceně.

I kdyby se ale byt za cenu s tímto navýšením nepodařilo prodat, byla bych i tak nadmíru spokojená, protože celý prodej byl s paní Bodákovou příjemný, pečlivý, lidský a hlavně jsem měla pocit, že paní makléřka pracuje doopravdy v můj prospěch a že jejím hlavním záměrem je maximálně kvalitně a poctivě provedený servis spojený s prodejem nemovitosti.

Prodej nemovitostí s dobrým makléřem po této zkušenosti určitě doporučuji a sama už budu vždy cokoli v budoucnu řešit s paní Bodákovou, protože i když jsem tomu sama nevěřila, tak se profesionální spolupráce s odborníkem mnohonásobně vyplatí.

Díky tomu jsme si mohli s rodinou koupit dům, který byl nad naše původní finanční možnosti a za to jsem paní Janě velmi vděčná. 

profile-pic
Bc. Simona Lawandovská
Prodávající

Prodej chaty s malým vinohradem

Prodej naší nemovitosti, tj. zahrady s chatou, jsme se rozhodli uskutečnit prostřednictvím realitní kanceláře. Při jejím hledání jsme v Židenickém zpravodaji objevili inzerát týkající se makléřské činnosti paní Jany Bodákové, na nějž jsme odpověděli. Ta se prodeje neprodleně ujala. Rádi bychom vyzdvihli individuální přístup, se kterým ke své práci přistupuje a profesionální, velmi milé a lidské jednání. Celý proces prodej-koupě proběhl velmi rychle, bez komplikací a k naší plné spokojenosti.

Touto cestou bychom zároveň rádi paní Bodákové poděkovali za její služby spojené s prodejem naší nemovitosti.

profile-pic
Manželé Kuglerovi
Prodávající

Prodej bytu 3+kk v Brně - Medlánkách

Paní Jana má skvělý proaktivní a klientsky zaměřený přístup, se kterým se člověk setká jen výjimečně.

Prodával jsem s její pomocí byt 3+kk v Brně - Medlánkách koncem roku 2019. Od prvního setkání, kdy se seznamovala s nemovitostí, až po závěrečné předání nemovitosti novým majitelům si je člověk jistý, že má vše do detailu promyšlené a dopředu připravené. Vše dotahuje do konce s detailem sobě vlastním a ve svižném tempu. Poradí i s Home Stagingem. Klienta pravidelně informuje o všech krocích celé transakce, ať už emaily nebo telefonicky.

V mém případě uběhly od podpisu smlouvy o zastupování až po podpis rezervační smlouvy novými kupujícími pouze 3 týdny.

Proces prodeje volí paní Jana podle lokality a předpokládané poptávky.

Já jsem využil prodej formou jednokolové aukce s jedním prohlídkovým dnem, ze kterého hned vzešlo 5 vážných zájemců, kteří podali cenové návrhy.

Byla to moje první zkušenost se službami realitního makléře a hned ta nejlepší jakou si lze představit.

Rozhodně paní Janu a její mateřskou RE/MAX Pro doporučuji všem prodávajícím.

profile-pic
Martin Drahola
Prodávající

Prodej pozemku s chatou v Bílovicích na Svitavou

Máme větší zahradu v Bílovicích nad Svitavou v oblasti Mladova. Protože ji v našem pokročilém věku nestačíme využívat, rozhodli jsme se ji prodat. Našli jsme si realitní kancelář a její makléřku paní Bodákovou a ta všechno s prodejem k naší velké spokojenosti zařídila. Je na ni spolehnutí a proto ji doporučujeme pro ostatní zájemce.

profile-pic
Josef Patočka
Prodávající

Prodej bytu 3+1 na Lesné

Rádi bychom touto cestou vyjádřili naší spokojenost s RK REMAX Pro a dále poděkovali paní makléřce Janě Bodákové za profesionální vyřízení všech potřebných záležitostí. Konkrétně se jednalo o 1) úpravu smluv (rezervační, svěřenecké i kupní) dle našich požadavků i požadavků prodávajících a to obratem, 2) vysvětlení všech informací a postupů potřebných ke zdárnému převodu nemovitosti, 3) velmi rychlé jednání a reakce na emaily (i ve večerních hodinách), 4) jednání s bankou a dodání potřebných podkladů pro vyřízení hypotéky (dodání návrhů smluv - svěřenecké a kupní, dále podkladů pro předběžný odhad nemovitosti bankou, apod.), 5) rychlé domlouvání termínů schůzek mezi prodávajícím, kupujícím i advokátkou, 6) ochota cokoliv vyřešit (např. dodání dokumentů na katastr).
Věříme, že díky výše uvedenému se celý proces koupě nemovitosti velmi urychlil a proto paní Bodákovou doporučujeme všem potencionálním zákazníkům se zájmem o prodej či koupi nemovitosti.

profile-pic
Jakub Dömény
Kupující

Rekreační chata na Brněnské přehradě

Příjemná a dobře zorganizovaná prohlídka nemovitosti. Okamžitá reakce při následné komunikaci, snaha vyjít vstříc požadavkům kupujícího, slušný a profesionální přístup.

profile-pic
Josef Sládek
Kupující

Prodej bytu 3+1 Loosova, Brno - Lesná

Paní Jana Bodáková je energická a proklientsky orientovaná makléřka. Má vždy jasný cíl, za kterým si přímočaře jde, a tím je co nejrychlejší řešení situace klientů. Je odhodlaná vždy poradit a vyhovět, dělá spoustu drobností kolem, které v českém makléřském prostředí zatím nejsou standardem a které mohou významně urychlit celou transakci. Doporučujeme všem, kteří chtějí skutečně prodávat či kupovat reality.

profile-pic
Irena Budínová
Prodávající

Prodej chaty v Malhostovicích

Pro prodej naší chaty jsme se rozhodli, vzhledem k předchozím pozitivním referencím, pro vyhlášenou realitní odbornici v Brně Janu Bodákovou a byla to trefa do černého. Nejen, že chata byla prodána v rekordním čase s minimálními nároky na naše nervy, ale podařilo se získat nejvyšší možnou částku, kterou jsme si představovali.

Paní Jana je profesionál každým coulem, srší pozitivní energií a je na ni spoleh. Navíc je znát, že její činnost je pro ni posláním, které ji baví a tomu pak vše odpovídá. Děkujeme!

profile-pic
Radek Vičar
Prodávající

Zájemce o ocenění nemovitosti zdarma

Paní Jana Bodáková nás zaujala svým aktivním, výrazně pro-klientským a osobním přístupem. Byla schopna za všech okolností reagovat na velmi vysoké komunikační a lidské úrovni, čímž nám značně usnadnila uskutečnit náš realitní záměr.

profile-pic
Michal Zouhar

Zájemkyně o koupi nemovitosti

Paní Bodáková byla velice ochotná a příjemná a především velice dynamická, čím mi umožnila získat všechny potřebné informace v krátkém intervalu.

Velice oceňuji její rychlé jednání a profesionální přístup ke klientům.

profile-pic
Zuzana Jelínková
Kupující

Prodej chalupy v Radešínské Svratce

Na základě doporučení jsem využila služeb makléřky paní Jany Bodákové při prodeji mé chalupy v Radešínské Svratce. S průběhem celé transakce jsem byla velmi spokojená, především jsem ocenila férové, profesionální a rychlé jednání paní makléřky.

Prodej chalupy byl zrealizován téměř okamžitě a navíc za velmi výhodnou cenu. Paní Janu Bodákovou tedy mohu doporučit všem, kteří hledají schopného makléře, který svoji práci dělá na 100%.

profile-pic
Božena Suzová
Prodávající

Prodej chaty v Údolí Bílého potoka

Spolupráca s paní Bodákovou prebehla presne ako z učebnice. Vidím, že ju práca baví, pracuje rýchlo, ochotne, profesionálne a férovo. 
Obzvlášť oceňujem jej schopnosť dobre nehnutelnosť predať, s tým spojené fotenie, videoprehliadka, dobré texty i reklamné kampane. Celkovo je spolupráca príjemná a na úrovni. Ak budem v budúcnosti potrebovať služby realitného makléra, určite sa vrátim.

profile-pic
Peter Kóša
Prodávající

Pronájem bytu 1+1 v klidné lokalitě

Paní Bodáková mi zařizovala pronájem menšího, moc hezkého bytu v Brně a vše proběhlo bez potíží k oboustranné spokojenosti. Má velmi profesionální a zároveň přátelské jednání a srší energií a dobrou náladou, která vám zaručeně zpříjemní den. Moc děkuji.

profile-pic
Soňa Šťastná
Nájemce

Prodej chaty s pozemkem v Nemojanech

Poskytnuté služby paní Janou Bodákovou předčily všechna naše očekávání. Způsob, rychlost a ochota při jednání, profesionální prezentace naší nemovitosti a maximální nasazení makléřky byly důvodem dosažené prodejní ceny, kterou jsme původně, vzhledem ke stavu nemovitosti, vůbec nepředpokládali. Paní Jana Bodáková vše vyřešila bez zbytečných odkladů, zajišťovala i nadstandardní požadavky kupujících (změnu zápisu v katastru) a celý prodej byl po formální stránce kompletně vyřízen k naší spokojenosti.

profile-pic
Ing. Vít Mareš
Prodávající

Prodej dvougeneračního RD Škrochova

Když jsem přemýšlela o prodeji mé nemovitosti, padla jasná volba na paní Bodákovou. Zběžně jsem ji znala a také bydlí v Židenicích, kde byla i moje nemovitost.

Již od prvních kroků jednání jsem věděla, že jsem udělala dobře. Paní Bodáková byla ochotná se vším poradit, měla trpělivost a byla schopná mnoho věcí i zařídit nad rámec svých povinností coby makléře (např. sehnat zedníka a malíře). Svými schopnostmi, invencí i nadšením dodávala energii i mně a prodej jsme v podstatě po roce (kvůli mým omezeným časovým možnostem se vyklizení domu plně věnovat) od našeho prvního setkání na toto téma, dotáhly do konce.

Cokoli bylo třeba, vždy jsem věděla, že se na ni mohu obrátit. Videoprohlídka s osobitým scénářem, roznos letáků s nabídkou prodeje i inzerce ve zpravodaji napomohly tomu, že se dům nakonec prodal během 10 dnů od vyinzerování a s 0,5 milionovým navýšením. I následující právní kroky byly naprosto profesionální.

Kdykoli v budoucnu bych já či někdo z mých známých potřeboval služby realitního makléře, mohu s klidným svědomím a vědomím doporučit paní Janu Bodákovou.Díky ještě jednou za skvělou spolupráci.

profile-pic
Kateřina Miholová
Prodávající

Garážové stání Brno - Žabovřesky, ul. Voroněžská

Při zvažování prodeje garáže jsem si nebyla jistá, zda se obrátit na realitní kancelář nebo zkusit prodej sama. Nejvíce jsem se obávala, že se vzhledem k provizi realitní kanceláře nepodaří garáž prodat za cenu, jakou bych si představovala. Nakonec jsem se ale z důvodu nedostatku času a zkušeností rozhodla, že oslovím realitní kancelář RE/MAX Pro, kde se mne ujala paní Bodáková. Doufala jsem, že se garáž podaří prodat co nejdříve, a smířila se s tím, že možná budu muset slevit ze svého nároku na cenu.

Samotný prodej pak probíhal velmi rychle, paní Bodáková mě informovala o každém kroku, a také se ptala na můj názor, jak ve věci postupovat. V průběhu naší komunikace mi vždy vyšla vstříc, když bylo potřeba se domluvit na schůzce, dokonce byla ochotná se za mnou stavit i do práce pro podepsání některých smluv. Když se objevil konečný zájemce, byla připravená se všemi potřebnými dokumenty a udělala si čas, aby nás s kupujícím provedla i poslední fází přepisu garáže.

Nakonec se paní Bodákové podařilo garáž prodat za vyšší cenu, než byla uvedena ve smlouvě, jsem tedy velmi spokojená jak s konečnou cenou, tak i s hladkým a rychlým průběhem prodeje. Ušetřila jsem čas, nemusela složitě vytvářet smlouvy, a ještě to celé dopadlo cenově lépe, než jsem čekala a než bych sama byla schopná dojednat.

Paní Bodákovou bych tedy určitě doporučila všem, kdo chtějí opravdu spolehlivého zprostředkovatele, který vždy hledá řešení a má snahu prodat za co nejlepší cenu, ale zároveň tak, aby byly spokojené obě strany, a to jak prodejce, tak i kupující. Tento prodej se stal mou první zkušeností s realitní kanceláří, a jsem opravdu ráda, že jsem měla štěstí právě na paní Bodákovou.

profile-pic
Magdaléna Cíchová
Prodávající

Pronájem prostorného bytu 2+1

Ráda bych touto cestou velmi poděkovat makléřce paní Janě Bodákové za zprostředkování pronájmu bytu v Brně v Řečkovicích, a to v překvapivě krátké době. Se svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem dokázala dobře zorganizovat nejen prohlídky nabízeného bytu, ale zároveň nám poskytla veškeré informace, které jsme potřebovali. Ještě jednou děkuji a přeji paní Bodákové pevné zdraví a hodně spokojenosti a úspěchů v práci. Ráda paní Bodákovou budu doporučovat svým známým.

profile-pic
Hana Hlavičková
Nájemce

Prodej prostorného bytu 1+1 v srdci Brna

Komunikace i domluva byla na jedničku. Stále jsem měla info co a jak se děje a probíhá.

profile-pic
Petra Lhotecká
Kupující

Rodinný dům v Novém městě na Moravě

Po dvanácti letech neúspěšného prodeje mého rodného domu v Novém městě na Moravě jsem už ani nevěřil, že dům prodám. Podle rčení, že každá věc má svého kupce jsem ale dál doufal. Na doporučení od svého známého jsem se obrátil na realitní makléřku Janu Bodákovou.

Po zkušenostech jsem věděl, co mne bude čekat. Na nemovitost se nasadí nejvyšší cena a bude se řešit výše provize. V případě makléřky Jany Bodákové jsem se velice mýlil. Jako první jí zajímala nemovitost, natočila promo a sama nejdříve oslovila potenciální klienty, o kterých věděla, že by mohli mít o nemovitost zájem. Součástí propagace bylo i zveřejnění inzerátu na různých sociálních sítích, všude tam, kde by se potenciální kupující mohl vyskytnout.

Dům jsme nabídli s výraznou slevou, než za kterou byl po léta inzerován jinými makléři, ale nyní hodnotím, že to byla cena realistická úměrně ke stavu nemovitosti. Paní Jana byla prvním makléřem, který mi tuto cenu dokázal zdůvodnit a také si ji obhájit. Nakonec se z původně „nechtěné“ nemovitosti podařilo udělat téměř žhavé zboží a díky většímu počtu zájemců  se tato cena navýšila o dalších 400 tisíc korun.

 K domu mám citový vztah vyrůstal jsem v něm a tak jsem si přál,aby byl dům zachován k rodinnému bydlení a ne pro komerční účely. Paní Janě se i toto podařilo. 

Její profesionální přístup s její pečlivostí a nevšedními nápady pomohly najít vhodného kupce. Vše proběhlo bez zbytečných průtahů a na velmi profesionální úrovni. Chtěl bych tedy moc poděkovat paní Janě Bodákové za skvělou  spolupráci a bude li v budoucnu někdo potřebovat službu realitního makléře, rád ji doporučím. U ní platí totiž beze zbytku" Když dva dělají  totéž, není to totéž".

profile-pic
Pavel Rossí
Prodávající

Prodej útulné zahrady v Brně - Ivanovicích

Paní Bodáková je energická a akční makléřka. Koupil jsem od ní drobnou nemovitost, se službami jsem byl spokojen. Příště bych byl raději na straně prodávajícího 🙂 .

profile-pic
Petr Levíček, MBA
Kupující

Pronájem novostavby 1+kk na ul. Vlhká

V březnu 2020 jsem převzal nově pořízený byt v centru Brna. Vzhledem k tomu, že jsem vše řešil na dálku, jsem hledal spolehlivého realitního makléře/makléřku, které(mu) bych mohl svěřit byt k pronájmu. Dostal jsem na paní Janu Bodákovou doporučení od mého známého, který s ní spolupracoval v minulosti a byl velmi spokojený.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o čerstvě převzetý byt od developera, bylo třeba ještě zařídit spoustu věcí, které často nebylo možné vyřídit na dálku. Paní Bodáková byla ochotná mi se spoustou věcí pomoci, za což jsem jí neskonale vděčný.

Byt i přes nepřízeň celkové situace (koronavirus) se podařilo pronajmout za cenu, kterou jsme si předem dohodli, a která odpovídala ceně na trhu. Paní Bodáková precizně prověřila všechny zájemce o pronájem bytu, a po společné dohodě jsme vybrali kvalitního nájemníka, který byl s pronajatým bytem velmi spokojený.


Paní Bodáková je velmi profesionální makléř s velmi dobrou komunikací a tahem na branku. Spolupráci s ní mohu jen doporučit!

profile-pic
Kontakt v RK (majitel si nepřál zveřejnit své jméno)
Pronajímatel

Prodej bytu 3+kk Hrázka, Brno - Medlánky

Paní Bodáková byla po celou dobu naší spolupráce velmi aktivní, průběžně nás informovala o jednotlivých krocích a postupech. Při domlouvání byla vstřícná, dodržovala dohodnuté termíny a jednala rychle.

profile-pic
David Drápela
Kupující

Garážové stání Brno - Žabovřesky, ul. Voroněžská

Vše proběhlo v pořádku a v rychlosti.

profile-pic
Ondřej Matoušek
Kupující

Prodej bytu 3+1 s lodžií v Juliánově

Vážení, rád bych tímto vyjádřil velké poděkování Janě Bodákové, která se ochotně ujala prodeje našeho třípokojového bytu, zděděného po rodičích, na ulici Slatinská 1 v Židenicích. Tento byt jsme před 5ti měsíci zadali k prodeji jiné realitní kanceláři, která nebyla schopna jej prodat (a pro samotný prodej prakticky nic aktivně nedělala) a tak jsme se rozhodli smlouvu vypovědět a navázat spolupráci s paní Bodákovou.

To co následovalo, bylo přesně to, co očekává každý prodejce bytu, chaty či domu. Precizně vypracovaný materiál o bytu s průvodním slovem, s plánkem a veškerými výhodami, které nemovitost nabízí, bohatou fotodokumentací, zkrátka naprosto vyčerpávající informace pro kupující. Součástí nabídky byla také profesionálně natočená videoprohlídka.

Snaha paní Bodákové byla po necelých 2 týdnech inzerce, doprovázené dalšími marketingovými aktivitami, korunována 17 návštěvami a prodejem vážnému zájemci, za cenu, jakou jsme si představovali.

Po celou dobu jsem byl soustavně informován o průběhu prodeje.
Takový profesionální a milý přístup se jen tak nevidí.

Paní Bodáková, těšilo mě.

profile-pic
Pavel Bartůněk
Prodávající

Pronájem prostorného bytu 2+1

S paní Janou Bodákovou jsem řešila pronájem bytu 2 + 1 v Brně-Řečkovicích. V minulých letech jsem hledala nájemce sama, stálo to většinou hodně času a úsilí a ne vždy jsem byla s výsledkem spokojena. S pomocí paní Bodákové se podařilo najít, zdá se solidní a prověřené, nájemce a uzavřít s nimi smlouvu do asi 14 dnů od zveřejnění inzerátu, přičemž poptávka převyšovala nabídku. Myslím, že obrátit se na profesionála se tentokrát vyplatilo.

profile-pic
Andrea Košťálová
Pronajímatel

Prodej zahrady s chatou v Ivanovicích

Tímto bych chtěla poděkovat paní Janě Bodákové za její služby při prodeji mojí zahrady s chatou v Brně Ivanovicích, o kterou pečoval můj manžel, který letos bohužel zemřel.

Moje zkušenost s paní Bodákovou při prodeji je skvělá, paní Bodáková byla při všech činnostech spojených s prodejem velmi aktivní, profesionální, za všech okolností byla vstřícná, na každý můj dotaz odpověděla, vše zajistila i v době koronavirové pandemie tak, abych nebyla ohrožena, a prodej se uskutečnil velmi rychle a plně k mé spokojenosti.

Služby paní Jany Bodákové vřele doporučuji.

profile-pic
Jindřiška Blovská
Prodávající

Oceňování nemovitosti zdarma

Paní Bodáková byla velice vstřícná, ochotná a milá.  Svým profesionálním přístupem mi pomohla k získání všech informací, na základě kterých jsem mohl učinit optimální rozhodnutí při prodeji.

Takhle si představuji spolupráci s realitním makléřem, mohu jen doporučit!

profile-pic
Radek Šebela
Prodávající

přejít na web makléřky Jany Bodákové