Po sedmé v řade nejkvalitnější realitní společností v České republice

Superbrands – značka, která je synonymem kvality. RE/MAX Pro je synonymem špičkové realitní kanceláře na Moravě. Dva pojmy, které prosazují kvalitu, odpovědnost, poctivost a úspěch.

Nepřetržitá řada let od roku 2015 do roku 2021 nás řadí do zajímavé a prestiřní společnosti nositelů značky Superbrands. Díky našim makléřům ale především klientům, kteří denně vkládají svoji důvěru do našich rukou při prodeji většinou nehvětší hodnoty, kterou často je právě nemovitost. Nemovitostem se někdy říká rodinné stříbro.

Úspěch je to o to cennější, protože loňský rok byl mimořádně složitý pro nás všechny.

Titul Superbrands je speciálním uznáním kvality značky a jejího postavení na lokálním trhu. Na seznamu nominovaných kandidátů byly také další realitní kanceláře. Zákazníci a odborná porota ovšem opět zvolila RE/MAX.

Cena Superbrand je udělována pouze značkám s nejlepší pověstí a silným dopadem na lokální trh. Jednotlivé firmy se do soutěže nemohou přihlásit samostatně. V první fázi jsou nominováni kandidáti podle databáze všech registrovaných obchodních značek v konkrétní zemi. V dalším kole čeká značky průzkum týkající se jejich známosti u spotřebitelů a obliby. Vítěze titulu Superbrands následně vybere odborná komise Brand Council, kterou tvoří experti z různých oborů.