Zjistěte, za jakou nejvyšší cenu můžete aktuálně prodat svůj dům, byt, chatu či pozemek.

Jste majitelem? Zvažujete prodej? Pak vám zdarma nabízíme ocenění vaší nemovitosti.

Vyplňte prosím tento krátký formulář, abychom vám pomohli stanovit reálnou tržní cenu vaší nemovitosti.

Tento týden zbývají poslední 2 termíny ocenění nemovitosti

Proč to vlastně děláme, když je ta služba ZDARMA?

Ze zkušenosti víme, že všechny naše zákazníky, kteří se na nás v minulosti obrátili, tak nejdříve chtěli konzultovat cenu. Konzultací to vždycky začíná.

Rozhodli jsme se tedy nabídnout tuto úvodní konzultaci ZDARMA a nezávazně. Pokud se, ale například jeden z deseti zájemců o tuto službu rozhodne prodávat jeho nemovitost s naší pomocí, budeme rádi, protože právě toto bude ta odměna.

profile-pic

Ocenění nemovitosti ZDARMA

I když s realitní kanceláří osobně nemám zkušenost, samozřejmě tuhle službu vnímám všude kolem mne. Ať již kladně nebo záporně, bohužel musím přiznat že těch negativních vjemů je asi víc. To byl také jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl to zkusit, prostě to prubnout, jak se říká! 

Musím konstatovat, že přístup vaší společnosti byl v mém případě plně profesionální a konkrétně ten váš pane Rouzku byl naprosto precizní. Zpracováni prvotní nabídky o které jste ve své podstatě nic nevěděl, mě dá se říct, nadchlo. Mohu zcela upřímně říct že jsem se s tak zodpovědným  přístupem již dlouho nesetkal.

Marek Skoupý , Prodávající

Proč využít ocenění expertem

Dozvíte se SKUTEČNOU cenu vaší nemovitosti

Nikam nemusíte jezdit

Vše je ZDARMA

Výsledek do 5 pracovních dnů

Známe ceny všech prodaných nemovitostí za poslední 4 roky (data z Katastru nemovitostí)

Všechna data jsou 100% správná

Cenu stanovíme s ohledem na aktuální situaci na realitním trhu

Chci ocenění expertem

Chcete získat z prodeje své nemovitosti MAXIMUM?

Poradíme vám, jak správně nastavit nabídkovou cenu, takže nebudete střílet naslepo a dělat chyby jako mnozí prodávající… Bez správně nastavené nabídkové ceny totiž snadno prodáte pod cenou.

Každá nemovitost se dá prodat dobře, špatně nebo skvěle. V případě, že máte zájem nemovitost prodat skvěle, budou pro vás tyto informace neocenitelné.

Řekneme vám také, jak bychom při prodeji postupovali my. Například zda je možné využít aukčního způsobu prodeje, protože je to často nejlepší cesta k dosažení té opravdu nejvyšší možné ceny. Poradíme, jak vše v případě prodeje nachystat, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku.

Rádi vám s prodejem případně pomůžeme. Proč prodávat s námi? Nejlépe, když si přečtete zkušenosti lidí, kteří již s námi již nemovitost prodali … rychleji a za nejlepší možnou cenu.

Chci ocenění expertem