Zjistěte, za jakou nejvyšší cenu můžete aktuálně prodat svůj dům, byt, chatu či pozemek.

Jste majitelem? Zvažujete prodej? Pak vám ZDARMA nabízíme OCENĚNÍ vaší NEMOVITOSTI.

Vyplňte prosím tento krátký formulář, abychom vám pomohli stanovit reálnou tržní cenu vaší nemovitosti.

Vložte název města nebo obce, kde se nemovitost nachází
Vložte 9 číslic

Tento týden zbývají poslední 2 termíny ocenění nemovitosti

Proč to vlastně děláme, když je ta služba ZDARMA?

Ze zkušenosti víme, že všechny naše zákazníky, kteří se na nás v minulosti obrátili, tak nejdříve chtěli konzultovat cenu. Konzultací to vždycky začíná.

Rozhodli jsme se tedy nabídnout tuto úvodní konzultaci ZDARMA a nezávazně. Pokud se, ale například jeden z deseti zájemců o tuto službu rozhodne prodávat jeho nemovitost s naší pomocí, budeme rádi, protože právě toto bude ta odměna.

profile-pic

Zájemce o ocenění nemovitosti EXPERT

Když jsem narazila na internetu na nabídku provedení odhadu nemovitosti zdarma,
tak jsem si řekla, že to zkusím. Vyplnila jsem patřičná data a odeslala.
Po velmi krátké době mi zazvonil telefon a ozval se mi příjemný hlas, který se mne ptal,
proč chci dům prodat.
Byla jsem mile překvapená tak rychlou reakcí. Vysvětlila jsem, o co mi jde a byl mi doporučený
konkrétní realitní makléř pan Dušan Rouzek.
Ten mi druhý den zatelefonoval. Domluvili jsme si termín setkání.
Setkání dopadlo mnohem lépe, než jsem očekávala. Pan Rouzek přijel přesně na domluvený čas.
Vše potřebné k mé nemovitosti měl už nachystané. Probrali jsme všechny možné i nemožné
náležitosti. Dům jsem zatím ještě nechtěla prodat. Jenom jsem potřebovala vědět, s jakou cenou mohu počítat. Velice mi to pomohlo.
Během týdne jsem měla nachystanou konkrétní zprávu se statistikami.
Práce byla velice dobře a srozumitelně připravená a opravdu byla zdarma! Zpracování mne přesvědčilo, abych se na pana Rouzka opět obrátila, až se k prodeji rozhodnu.
Celé jednání proběhlo velice korektně a srozumitelně. Měla jsem ze všeho velice dobrý pocit.
Už jsem se také několika lidem svěřila, jak jsem spokojená a také firmu RE/MAX (konkrétně pana Rouzka) doporučila.

Skvělá práce!

Ing. Eva Tylčová
profile-pic

Zájemce o ocenění nemovitosti EXPERT

Dobrý den. Dovolte abych se představil. Píše Vám Flassak Bedřich Jiřikovská č.8 Prace u Brna (stáři 79 let). Proč Vám piši, rád bych zhodnotil činnost pana Dušana Rouzka.

Když jsem zavolal na Vaši firmu a zdělil, o co jde, nic se dlouho nedělo, ale po čase se ozvala děvčica, veliká omluva a na ten šup přijel p. Rouzek. Slušný, spořádaný zapůsobil sympatiky, byl jsem mile překvapen. Prošli jsme chalupu,  p. Rouzek vše nafotil, dali jsme řeč p. Rouzek vše objasnil i opakovaně, aby mě bylo jasno do čeho jdu. Získal jsem co jsem potřeboval. Znalost, přehled o mém majetku a snad i dobrého přítele. Nu a když jsme se loučili, Říkam si, když je chlapec tak dobrý hned jsem mu dal dva typy na prodej.

Pan Rouzek dělá Vašemu podniku dobrou reklamu a jej klidně doporučit mým zmámím.

Ještě jednou děkuji p, D. Rouzkovi za trpělivost a snahu mě pomoci. 

Bedřich Flassak , Prodávající
profile-pic

Ocenění nemovitosti ZDARMA

I když s realitní kanceláří osobně nemám zkušenost, samozřejmě tuhle službu vnímám všude kolem mne. Ať již kladně nebo záporně, bohužel musím přiznat že těch negativních vjemů je asi víc. To byl také jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl to zkusit, prostě to prubnout, jak se říká! 

Musím konstatovat, že přístup vaší společnosti byl v mém případě plně profesionální a konkrétně ten váš pane Rouzku byl naprosto precizní. Zpracováni prvotní nabídky o které jste ve své podstatě nic nevěděl, mě dá se říct, nadchlo. Mohu zcela upřímně říct že jsem se s tak zodpovědným  přístupem již dlouho nesetkal.

Marek Skoupý , Prodávající
profile-pic

Ocenění nemovitosti ZDARMA

Na realitního makléře Romana Hančla jsem se obrátila s prosbou stanovení tržní ceny bytu z důvodu uvažování o jeho prodeji. Makléř po osobní prohlídce nejen vypracoval odhad reálné ceny, ale také mi v rámci osobní schůzky předal mnoho důležitých informací týkajících se prodeje nemovitostí a způsobu stanovování jejich cen. Ale především navíc poradil nejvýhodnější možné řešení mé situace. To vše mi bylo velkým přínosem a pomohlo mi mou situaci opravdu úspěšně vyřešit. Doporučuji obrátit se na makléře Romana Hančla s jakoukoli žádostí ohledně realit a řídit se jeho doporučeními.

Marcela Kozáková
profile-pic

Zájemce o ocenění nemovitosti zdarma

Paní Jana Bodáková nás zaujala svým aktivním, výrazně pro-klientským a osobním přístupem. Byla schopna za všech okolností reagovat na velmi vysoké komunikační a lidské úrovni, čímž nám značně usnadnila uskutečnit náš realitní záměr.

Michal Zouhar

Proč využít ocenění expertem

Dozvíte se SKUTEČNOU cenu vaší nemovitosti

Nikam nemusíte jezdit

Vše je ZDARMA

Výsledek do 5 pracovních dnů

Známe ceny všech prodaných nemovitostí za poslední 4 roky (data z Katastru nemovitostí)

Všechna data jsou 100% správná

Cenu stanovíme s ohledem na aktuální situaci na realitním trhu

Chci ocenění expertem

Chcete získat z prodeje své nemovitosti MAXIMUM?

Poradíme vám, jak správně nastavit nabídkovou cenu, takže nebudete střílet naslepo a dělat chyby jako mnozí prodávající… Bez správně nastavené nabídkové ceny totiž snadno prodáte pod cenou.

Každá nemovitost se dá prodat dobře, špatně nebo skvěle. V případě, že máte zájem nemovitost prodat skvěle, budou pro vás tyto informace neocenitelné.

Řekneme vám také, jak bychom při prodeji postupovali my. Například zda je možné využít aukčního způsobu prodeje, protože je to často nejlepší cesta k dosažení té opravdu nejvyšší možné ceny. Poradíme, jak vše v případě prodeje nachystat, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku.

Rádi vám s prodejem případně pomůžeme. Proč prodávat s námi? Nejlépe, když si přečtete zkušenosti lidí, kteří již s námi již nemovitost prodali … rychleji a za nejlepší možnou cenu.

Chci ocenění expertem