Rádi bychom Vás pozvali na následující bezplatný seminář:

 

Termín:

8. března 2012

Program

Jak připravit nemovitost na prodej

Přednášející

Lenka Stratilová, Tomáš Fráňa, Jakub Hrbáč

 

Bližší informace k semináři:
V rámci naší realitní poradny, pořádáme první otevřený seminář pro veřejnost, ve kterém se můžete dozvědět jak připravit vaši nemovitost pro rychlejší prodej a dosažení vyšší prodejní ceny.

Místo konání: RE/MAX Pro, Blatného 3, Brno – Žabovřesky.
Termín a čas: 8. března 2012 v 17 hodin.
Rezervace: účast je potřeba potvrdit emailem pro@re-max.cz.
 

Zpráva o průběhu:

img00003Dne 8. března proběhl odborný seminář pro veřejnost, který byl první vlaštovkou v našem dlouhodobém plánování. V rámci budování lokality, vytváření nových příležitostí a prohlubování osobních vazeb lidí z naší databáze, jsme se rozhodli pořádat tyto pravidelné semináře.
Náš 1. seminář byl na téma „Jak připravit vaši nemovitost pro rychlejší prodej za vyšší cenu“, který byl připraven certifikovanými makléři ISO z Brna Lenkou Stratilovou a Jakubem Hrbáčem, společně s ředitelem naší kanceláře Tomášem Fráňou. V rámci přípravy na tyto semináře, byla přizvána i zkušená lektorka rétoriky, která nám dlouhodobě pomáhá a posunuje nás dál.
Naší vizí je pravidelné pořádání odborných seminářů na různá témata. Hlavním důvodem je přinášet větší hodnotu v naší lokalitě potencionálním klientům a tím pádem se odlišit od konkurence. Na koho si myslíte, že se v budoucnu lidé obrátí? Ano, na odborníky, kterými se postupně stáváme a profilujeme.
Na seminář přišlo 6 lidí. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první akci podobného charakteru v Jihomoravském kraji a možná i celé republice, to považujeme za skvělý výsledek. Po skončení programu vznikla diskuze s příjemnou atmosférou, která zakončila tuto výtečnou akci.

img00001

img00002