Project Description

makléř zakázky: Zdeněk Štourač

Popis nemovitosti (z inzerce)

Hledáte prostorný, světlý cihlový byt po rekonstrukci s balkonem pro váš nový domov nebo chcete dobře investovat?

Je pro vás důležité, příjemné parkování a zastávka MHD 1 minutu chůze?

Máte rádi klidné bydlení s dobrými sousedy v lokalitě se skvělou občanskou vybaveností a nádhernou přírodou?

Pak mám pro vás tuto jedinečnou nabídku prostorného cihlového bytu po kompletní, nadstandardní rekonstrukci a modernizaci, která byla právě dokončena. Celková modernizace byla od podlahy – renovace krásných parket, nová vinylová krytina v chodbě a kuchyni, koupelna a toaleta, elektro a vodoinstalace, omítky.

Na Vás je zařízení kuchyně, dle Vašich představ a preferencí.

Byt je umístěn ve 4.patře cihlového domu bez výtahu s orientací jak do ulice Brožíkova, tak i do klidného vnitro bloku.

Dispozici bytu 3+1 s balkonem tvoří:
prostorná chodba s úložným prostorem (7,4m2), šatna(1,9m2), 1. průchozí pokoj (20m2), ze kterého je vstup na balkón (4,2m2) a do kuchyně (7,7m2), 2. pokoj (13,5m2), 3. pokoj (9m2), Samostatná koupelna (3,5m2) a toaleta (1m2). Podlahová plocha je (64m2) + balkon (4,2m2) a sklep (1,5m2).

Tato lokalita je velmi vyhledávaná díky skvělé dostupnosti a vybavenosti. Tramvají nebo autobusem jste do 15 minut v centra Brna a autem jste za 2 minuty na městském okruhu. V těsné blízkosti je nákupní centrum Královo Pole, plavecký stadion, mnoho restaurací, kaváren, několik mateřských, základní škol a parků.

Velmi nízké měsíční náklady na bydlení: elektřina 986,- , vodné – stočné 650,- a náklady spojené s bydlením, včetně FO 2.263,-.

Srdečně Vás zvu na prohlídku, která se koná ve čtvrtek 6.12 2018 od 15:00 – 18:00 hod. Váš čas prohlídky Vašeho nového bytu si rezervujte telefonicky. Těším se na vás.

S Financováním hypotečním úvěrem rádi zajistíme.

Spolupráci s makléři vítám.

Aktuální nabídka nemovitostí