Project Description

makléř zakázky: Michal Stehlík

Popis nemovitosti (z inzerce)

Na prodej rodinný dům 5+kk po generální rekonstrukci s garáží, spižírnou a zahradou východně od Brna ve Velaticích. Podlahová plocha je 111 m2 a plocha pozemku je 571 m2.

Na nájezd „Rohlenka“ na dálnici D1 je to dvě minuty autem a do centra Brna se dostanete do dvaceti minut. Na autobusovou zastávku IDS Brno je to jen 350 m. V obci se nachází obchod se smíšeným zbožím, hostinec, kaplička, řemeslné provozovny, tělocvična, knihovna, venkovní hřiště, mateřská škola a také dětské hřiště.

Dům prošel celkovou rekonstrukcí – střecha, veškeré rozvody vody, kanalizace a elektřiny včetně přípojek, koupelna s vanou a samostatná toaleta, okna, dveře, podlahy, komín, zateplení domu 15 cm a omítky. Rekonstrukce je těsně před dokončením. Vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi dle vašeho výběru jsou v ceně.

Dům je vytápěný teplovodním topením s plynovým automatickým kotlem a je v nízkoenergetickém standardu třídy B – velmi úsporná.

Za domem je vydlážděné nádvoří pro posezení s přáteli a zahrada s terasami pro pěstování zeleniny a bylinek s krásným výhledem do okolí.

Bezproblémové financování hypotečním úvěrem.

K nastěhování ihned.

Spolupráce s RK vítána.

Aktuální nabídka nemovitostí