Project Description

makléř zakázky: Michal Stehlík

Popis nemovitosti (z inzerce)

Prodej komerční nemovitosti na lukrativním místě ve městě Valtice. Objekt se nachází na hlavní křižovatce ulic Břeclavská a Petra Bezruče. Kolaudace budovy proběhla v roce 2005.

Objekt je ve výborném stavu, má tři podlaží a je nepodsklepený. V přízemí se nachází prodejna se vstupem, dvěma vjezdy pro zásobování, sklady a chladícím boxem. Ve druhém podlaží jsou kanceláře a sociální zázemí. Dále jsou nevyužité podkrovní prostory.

Budova má sedlovou střechou s pálenou krytinou, je zděná, dřevěná okna s dvojskly a střešní okna Velux. Objekt je připojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Vytápění je zajištěno napojením klimatizačních jednotek ve všech prostorách na tepelné čerpadlo, které umožňuje vytápění i chlazení.

Nemovitost má velký potenciál využití, přímo se nabízí v přízemí provozovat prodejnu, restauraci či kavárnu s propojením ve vrchních podlaží s bydlením nebo penzionem.

Už Vás nebaví platit nájem? Hledá výnosnou nemovitost? Chcete se rozšířit? Neváhejte mě kontaktovat pro více informací!

RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Aktuální nabídka nemovitostí