Project Description

makléř zakázky: Dušan Rouzek

Popis nemovitosti (z inzerce)

Hledáte svůj rodinný dům k bydlení? Rádi byste i malou zahradu?
Je pro Vás důležitá dobrá dostupnost Brna? Sníte o vyměně bytu za dům a užívání si letních snídaní a večeří na terase? Potom jste už našli a tato nabídka je právě pro Vás.
Rodinný dům v Pohořelicích o dispozici 3+1 je dům ze začátku minulého století. Proběhla zde v průběhu posledních osmi let rekonstrukce interiéru a z větší části i exteriéru domu.

Dispozice domu 3+1 +1 (84,5m2 +19,7m2):
Přízemí: zádveří/chodba (10,0 m2), sklad (2,5m2), kuchyň (9,2m2), jídelna (8,3m2), obývací pokoj (19,4m2), 1.koupelna s toaletou (8,4m2), pokoj (16,3m2), ložnice (8,0 m2), 2.koupelna s toaletou (2,4m2).
1NP: pracovna/pokoj (19,7m2)se vstupem z venku nebo z půdy
Dále je u domu na dvoře několik dalších úložných prostor včetně malého sklípku a dílny.

Dům je napojen na IS: plyn, elektřina, kanalizace. Obecní vodovod je k připojení v šachtě před domem – rozvod do domu je připravený. Vlastní studna na pozemku je v tuto chvíli využívána jako zdroj vody a je velkým benefitem.
Topení WAW, krbová kamna, ohřev vody el. bojlerem. Energetický štítek je v přípravě.

Dvůr a zahrada za domem poskytuje klid a dostatečný prostor k seberealizaci.
Parkování před domem je samozřejmostí, pro šikovné řidiče až 3 parkovací místa.

Město Pohořelice nabízí kompletní občanskou vybavenost. Díky skvělému strategickému umístění domu máte do 10 – 15 minut chůzí těměř vše důležité po ruce. Autobusová zastávka s perfektním dopravním spojením ve směrech Brno – Znojmo – Mikulov, zdravotní středisko, 2 lékárny, školka a škola, sportovní hala, dům dětí a mládeže, hudební ateliér, supermarkety Coop a Tesco, několik restaurací a další obchody potřebné pro klidný život.

V Pohořelicích je díky logistickým a výrobním firmám je také spousta pracovních nabídek v různých profesích.

Srdečně Vás zvu na prohlídku.

Těším se na Vás.

Aktuální nabídka nemovitostí