Project Description

makléř zakázky: Dušan Rouzek

Popis nemovitosti (z inzerce)

Hledáte svůj rodinný dům k bydlení, skoro v centru obce a přece osamocený, se zahradou, kde už je potřeba trošku zahradničit? Brno-Znojmo-Mikulov “na dosah ruky”? A nebo máte jiné investiční plány? Potom může být tahle nabídka právě pro Vás.

Tento dům v Pohořelicích o dispozici 5+1, kolaudovaný po přístavbě v roce 2006 s celkovou zastavěnou plochou (200m2) vám nabídne:
chodbu o velikosti (22,2 m2), kuchyň (9,8 m2), 1. pokoj(22,3 m2), 2.pokoj (12,3 m2), 3.pokoj (22 m2), 4.pokoj (15,8 m2), 5.pokoj k rekonstrukci (14,4 m2), koupelnu s toaletou (16,3 m2 + 1,1 m2), garáž s původní kotelnou (14,9 m2), sklad a schodiště do sklepa se vstupen ze dvora (9,3 m2), sklep (26,5 m2).

Půda je opravdu skrytým potenciálem tohoto domu (dokáže užitnou plochu zdvojnásobit), stejně tak i kamenný sklep.
Dvůr a zahrada za domem dá určitě také rozlet vaší fantazii. Na dvoře je několik dřevěných staveb “altán a dřevník”.
IS: elektřina, kanalizace, voda z vlastní studny na pozemku. Plyn a vodovod je veden po obecním pozemku.

V domě je sice původní kotelna, ale radiátory byly nahrazeny infra-panely. Ohřev vody je zajištěn el. bojlerem. Energetický štítek stavby je “F”.
Svislé konstrukce domu – smíšené – převážně duté cihly, vodorovné hurdy+beton, konstrukce střechy ocelová.

Strategická poloha domu Vám umožní od 3 do 15 minut dojít do obchodů, na autobus, k lékaři, ale i na městský úřad či do průmyslové zony, vše podstatné je po ruce. Autobusová zastávka s perfektním dopravním spojením ve směrech Brno – Znojmo – Mikulov, zdravotní středisko, 2 lékárny, školka a škola, sportovní hala, dům dětí a mládeže, hudební ateliér, supermarkety Coop a Tesco, restaurace a další obchody potřebné pro klidný život.

Průmyslová zóna a další společnosti v Pohořelicích nabízí spoustu pracovních příležitostí v různých profesích.

Srdečně Vás zvu na prohlídku, která se konaná v pátek 5.4. od 10:00 – 12:00 hod. Rezervujte si svůj čas prohlídky Vašeho nového domova.

Těším se na Vás.

Aktuální nabídka nemovitostí