Project Description

makléř zakázky: Jaroslav Pípa

Popis nemovitosti (z inzerce)

Byt po kompletní rekonstrukci. Nové rozvody elektřiny, nové rozvody vody a odpadů, nové bytové jádro, nové keramické podlahy v celém bytě, nová kuchyňská linka, nové bezpečnostní protipožární vchodové dveře. To vše nabízí bydlení v příjemném a klidném prostředí s veškerou občanskou vybaveností v okolí. Přijeďte se podívat do Prostějova na sídliště Hloučela na adresu Jana Zrzavého, kde na Vás čeká tento slunný byt o dispozici 2+1 s lodžií a celkové velikosti 60 m2.

Plochy bytu:
Pokoj 16,2 m2
Pokoj 15,3 m2
Kuchyně 9,5 m2
Šatna 2,5 m2
Chodba 9,2 m2
Koupelna 2,3 m2
WC 0,8 m2
Lodžie 4,2 m2
sklepní kóje 2,4 m2

Byt se nachází v 7.NP revitalizovaného panelového domu s výtahem. K dispozici je sušárna a kočárkárna. Prostorná kuchyně a obývací pokoj je orientován severně s výhledem na dětská hřiště, dětský pokoj s balkonem orientován jižně s výhledem na střed města. V domě je kamerový systém.
Velmi příjemná lokalita k bydlení, nabízí klid a veškerou občanskou vybavenost v okolí – ZŠ, MŠ, Poliklinika, nemocnice, hypermarkety Billa a Peny market. Blízkost lesoparku Hloučela s občerstvením a jízdárna Cavalo Vám poskytne možnost aktivního odpočinku.

Srdečně Vás zvu na prohlídkový den, který se bude konat v úterý 17.4.2019 v čase 16:00 až 18:00 hod. Pro rezervaci času Vaší prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Aktuální nabídka nemovitostí