Project Description

makléř zakázky: Dušan Rouzek

Popis nemovitosti (z inzerce)

Sníte o vlasním domě k bydlení s prostorem pro vlastní realizaci?
Blízko Znojma a přece v kldné části malé obce? S veškerým zázemím na dosah ruky?
Potom nabídka velmi pěkného a prostorného domu v Hlubokých Mašůvkách může být právě pro Vás!

Přízemní rodinný dům byl zkolaudovaný v roce 2010. Je postaven na pozemku o rozloze 1533 m2, o dispozici 3+kk s dvojgaráží a příjemnou terasou pro každé počasí.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem (52 m2) vč. spotřebičů, ze kterého je možnost vyjít na prostornou zastřešenou terasu (23 m2).
V domě jsou další dva samostatné pokoje. Ložnice (25 m2) s vlastní koupelnou (22 m2) a pokoj (24 m2). Ze zádveří a chodby (22,3 m2) je přístup do druhé koupelny (8,3 m2), do technické místnosti (4 m2) a také do komory (6,1 m2), dále do dětského pokoje (24 m2), garáže (34 m2) a šatny (14,7 m2).
Celková užitná plocha domu je včetně terasy 235,4 m2.

Z terasy je možné vyjít do podkroví s neuvěřitelným potenciálem, které nyní slouží prozatím jako úložný prostor. Věřím, že byste vymysleli další možnost využití. Vše připraveno na případnou půdní vestavbu.

Topení podlahové, zajištěné plynovým kotlem v kombinaci s krbem a instalovanými teplovody do všech místností.
Zahrada nabízí nespočet možností včetně výstavby sklepa, pergoly atd.

Nádherná lokalita pro relaxaci, sportovní vyžití a procházek do okolních lesů, například k Čertovu kameni. Do centra Znojma se dostanete za 10 min autem. V obci je solidní občanská vybavenost včetně mateřské i základní školy. Vše ostatní máte k dispozici v nedalekém Znojmě. V létě si můžete užávat na místním koupališti.

Neváhejte mne kontaktovat pro rezervaci času prohlídky.

Těším se na Vás v Mašůvkách.

Aktuální nabídka nemovitostí