Project Description

makléř zakázky: Jana Bodáková

Popis nemovitosti (z inzerce)

Chcete trávit volný čas mimo město, ale přesto v jeho dosahu? Máte rádi pěší turistiku, cyklovýlety či chcete jen tak lenošit na čerstvém vzduchu? Exkluzivně pro Vás nabízíme rekreační chatu v blízkosti Brněnské přehrady.

Udržovaná podsklepená dřevěná chata s číslem evidenčním se nachází v k.ú. Kníničky, nad obcí Rozdrojovice. Situována je v lese na klidném místě, mimo turistické cesty.

Chata byla postavena ve 40.letech a měla až do nynějška jednoho majitele. Objekt má kameno-betonový základ, zavedenou elektřinu, kamna na tuhá paliva, sporák napojený na propan-butanovou bombu, systém na zachycování dešťové vody. V 90.letech proběhla rekonstrukce a dostavba prosklené verandy, v roce 2010 pak výměna střechy. Dispozice: Zádveří, zasklená veranda s dvojlůžkem a jídelním stolem, průchod s úložným prostorem a místem pro ledničku, obytná ložnice s dvěma pevnými a dvěma rozkládacími lůžky, na kterou navazuje kuchyňka. Samostatné suché WC. Obytná plocha činí 37 m2. Majitel nabízí veškeré zařízení a vybavení v ceně chaty, takže s rekreací můžete začít téměř okamžitě.

Pozemek pod chatou je částečně ve vlastnictví majitele (9 m2), zbývající část je pronajata – ošetřeno nájemní smlouvou na dobu neurčitou. Na pozemek není příjezd autem, lze však zaparkovat cca 80 metrů od chaty.

Srdečně Vás zvu na prohlídkový den, který se koná v sobotu 13.4.2019 mezi 10. a 18. hodinou. Svůj čas prohlídky si prosím dopředu rezervujte na tel. 736 780 983.​ Těším se na Vás.​

Aktuální nabídka nemovitostí