Project Description

makléř zakázky: Dušan Rouzek

Popis nemovitosti (z inzerce)

Hledáte pěkný byt k pronájmu? V klidné části města s veškerou občanskou vybaveností? 20 minut od Brna? Pak je právě toto nabídka pronájmu bytu pro Vás!

K dlouhodobému pronájmu Vám nabízím velmi pěkný byt 2+kk o podlahové ploše 47m2, nacházející se v 1. nadzemním podlaží nového bytového domu v Pohořelicích. K bytu náleží sklad o velikosti 3,7m2 v přízemí domu.
Samostatný pokoj je neprůchozí a umožňuje plnohodnotné využití dle Vašich představ. Součástí vybavení bytu je nová kuchyňská linka včetně spotřebičů bez lednice. Vytápění podlahové – topný kabel, klimatizace, ohřev TUV zaištěn vlastním bojlerem. Internetové připojení + televize zahrnuto v ostatních službách.

Nájemní smlouva je připravena na rok s předpokladem automatického prodloužení.
Měsíční nájemné za tento pěkný byt činí 8.500 Kč a zálohy na energie 3.200 Kč, počítáno na 2 osoby. (el.en.: 1.800 Kč, vodné-stočné: 700 Kč, ostaní služby 700,-)
Vratná kauce je stanovena ve výši dvou měsíčních nájmů na 17.​000Kč.​

Byt bude k nastěhování 1.7.2019.
V případě zájmu je smluvní dokumentace připravena.

Autobusová zastávka 4 minuty od bytu, obecní úřad, zdravotní středisko, mateřská škola, základní škola, supermarket, vše v místě vzálené od bytu do 20 min chůzí.

Srdečně Vás zvu na prohlídku, která se bude konat ve čtvrtek 16.05.2019 od 15:00 do 16:30. Máte-li vážný zájem, zavolejte mi pro rezervaci času prohlídky.

Těším se na Vás.

Aktuální nabídka nemovitostí