Project Description

makléř zakázky: Jaroslav Pípa

Popis nemovitosti (z inzerce)

Máte rádi klid a pohodu venkova? Chcete si připadat skoro jako na samotě u lesa? Chcete po práci odpočívat a koukat do lesů? Přijeďte se podívat do Koryčan. Rád Vám představím moderně zrekonstruovaný dvougenerační RD s rozsáhlou zahradou ve svahu nad domem, v části obce Lhotka na velmi příjemném místě.

Nemovitost nabízí dva byty se samostatnými vchody. V menším si budete připadat jako na chatě. Ve dvoře je chladný kamenný klenutý sklep zapuštěný do stráně a letní kuchyň nad kterou je zděná zahradní chatka.

Dispozice domu:
2+kk 73,5 m5
– obývací pokoj s kk a jídelnou …. 47 m2
– ložnice … 13 m2
– koupelna … 7,5 m2
– chodba ….. 6 m2

2+kk 50 m2
– Obývací pokoj s kk 21 m2
– podrovní pokoj …. 19 m2
– koupelna ………. 4,5 m2
– chodba ………… 4,5 m2

Kotelna …………. 2 m2
kamenný sklep ……. 15 m2
letní kuchyň……… 8 m2
pokoj nad letní kuch. 8 m2

Celkem 158,5 m2 (

Dům prošel v roce 2018 rozsáhlou kompletní rekonstrukcí: podlahy, rozvody, střecha z nových pálených tašek, nová zateplená fasáda, koupelny, moderní dispozice dle současného standartu. Vytápění zajišťuje kotel na pevná paliva. Nicméně v kotelně je vyvedena plynová přípojka. Dům je napojen na veřejný vodovod, ale disponuje i vlastní studnou a je napojen na kanalizaci.

Město Koryčany patří z hlediska počtu obyvatel do kategorie menších měst. Leží obklopeno lesy v JZ části Zlínského kraje pod úpatím Přírodního parku Chřiby na rozhraní regionů Kroměříž a Uherské Hradiště. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je Kroměříž vzdálená od Koryčan 30 km. Z občanské vybavenosti město nabízí: ZŠ, MŠ, dva praktické lékaře pro dospělé a jeden pro děti a dorost, dva zubní lékaře.

Aktuální nabídka nemovitostí