Project Description

makléř zakázky: Jaroslav Pípa

Popis nemovitosti (z inzerce)

Brno, Zvěřinova_byt 2+kk k pronájmu. Byt je po kompletní rekonstrukci navržené architektem. Rekonstrukce proběhla v roce 2015.

Byt má na míru zhotovenou kuchyňskou linku ve vysoké kvalitě s kaleným sklem místo obkladů, a kvalitní spotřebiče. Na ložnici navazuje samostatná šatna, ve které je na míru vyhotovený šatník, včetně výsuvného systému šatní tyče. Koupelna i samostatné WC jsou dostatečně prostorné a vybaveny kvalitními materiály. Plovoucí podlaha je v celém bytě stejná a jednolitá. Bezpečnostní vstupní dveře.

Celková plocha je 50,8 m2,
obývací pokoj včetně kuchyně….. 26,5 m2
ložnice…………. …………. 7,0 m2
šatna……………………….. 5,0 m2
předsíň ……………………..3,5 m2,
koupelna ……………………..2,5 m2
WC …………………………..1,0 m2
sklep ………………………..5,3

Byt se nachází v cihlovém domě přímo u řeky Svitavy na pomezí čtvrti Trnitá a Černovice. Parkování je možné přímo před domem. Ve vnitrobloku je společná zahrada. Centrum města je vzdáleno pouhé dvě zastávky tramvají či autobusem a trolejbusem.

Z bytu je jedinečný a ničím nerušený výhled přes střechy domů přímo na hrad Špilberk.

Přímo před domem se lze u řeky Svitavy napojit na cyklotrasu „Svitavská“, která prochází průmyslovou oblastí města a na severu navazuje na oblast Moravského krasu, na jihu na vybudovanou trasu Brno-Vídeň. Tento úsek je zároveň součástí mezinárodní cyklotrasy „Jantarová“ z Vídně do Krakowa.

Cca 15 min MHD nově budovaný Vlněna Office Park.

Blízko je také galerie Fait Gallery s expozicemi českého moderního umění a výtvarnými programy pro dospělé i děti. Krátkou procházkou se dostanete k areálu INDUSTRA, kde se uskutečňují kulturní projekty jako divadlo, výstavy, přednášky, a kde je Industra Coffee – jedna z nejlepších kaváren v Brně.

Aktuální nabídka nemovitostí