Project Description

makléř zakázky: Filip Mlčoch

Popis nemovitosti (z inzerce)

Představuji Vám ke koupi příjemný byt o dispozicích 3+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 64m2 v 6. z 8 podlaží panelového domu v Brněnském Starém Lískovci na ulici Krymská.

Skvělé na tomto bytě je, že je ideální k rekonstrukci a úpravám dle Vašich přání, fantazií a potřeb a zároveň díky udržovanému stavu také k přímému nastěhování. Byt nabízí průchozí prostorný obývací pokoj se zasklenou lodžií orientovaný na jih a dva neprůchozí pokoje a kuchyni orientovanými na sever. Koupelnu s vanou, samostatné WC a vstupní prostory s praktickou spíží. K bytu náleží také samostatný sklep. Prostorné parkoviště je přímo před domem.

Byt má krásný výhled do zeleně a nabízí klidné bydlení s výbornou dostupností do centra města. Doslova za pár minut jste pak na páteřní české dálnici D1 či Evropské silnici E461 směřující na Vídeň.

Dům je po kompletní revitalizaci s novým výtahem, zateplením, novými okny, poštovní schránkou a vstupními dveřmi s elektronickým zámkem. Energetická náročnost budovy je ohodnocená známkou C, která garantuje úsporné bydlení. Náklady na teplo také pozitivně ovlivní právě dokončená instalace moderních radiátorů v celém bytě.

Byt se nachází v příjemně zelené a klidné lokalitě Starého Lískovce s veškerou občanskou vybaveností, mateřskou a základní školou, gymnáziem, poštou, obchody, lékárnou, restaurací, koupalištěm, sportovištěm a moderními dětskými hřišti. Tramvajová a autobusová zastávka jsou 300 m od domu a do centra a na Hlavní nádraží za pouhých 15 minut.

Zajištění hypotéčního servisu, s nejvýhodnější nabídkou na trhu, dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí.

Neváhejte mě kontaktovat a rezervujte si termín prohlídky. Těším se na Vás ve středu 26. 6. a v pátek 28. 6. 2019.

2.800.000,- CZK / za nemovitost
včetně provize RK a právních služeb

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Aktuální nabídka nemovitostí