Project Description

makléř zakázky: Jana Bodáková

Popis nemovitosti (z inzerce)

Hledáte menší byt na sídlišti a je pro Vás důležité pěkné prostředí, bezproblémové parkování, klidní sousedé a téměř rodinná atmosféra?

Právě pro Vás je určena tato exkluzívní nabídka bytu 2+kk na ulici Pod nemocnicí 7. Revitalizovaný dům z počátku 80. let stojí na okraji panelové zástavby, v sousedství čtyřpodlažních bytových domů a rodinných domků, vzdálen od bohunické nemocnice, univerzitního kampusu a nákupního střediska Campus Square cca 10 minut pěšky. Od rušnější ulice Jihlavské je odcloněn vzrostlým lesíkem.

Byt disponuje menším pokojem (10,50 m²), větším pokojem (17,73 m²) s kuchyňským koutem (3,80 m²) a prostornou lodžií (4,40 m²). V roce 2016 v bytě proběhla zdařilá rekonstrukce kuchyně a koupelny, podlahy (lino) a dveře jsou původní a nový majitel si je může přizpůsobit vlastnímu vkusu. Praktické jsou dvě komory, nacházející se v předsíni.

V okolí domu naleznete veškerou občanskou vybavenost, zastávka tramvaje 6 a 8 je vzdálená asi 5 minut chůze, v centru Brna jste pak za 11 minut. Hned vedle domu je pěkné dětské hřiště a nedaleko rovněž hřiště pro čtyřnohé mazlíčky.

Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží, je orientován na západ a s výhledem do zeleně, dostatečně vysoko nad terénem.

Průkaz energetické náročnosti zatím nebyl dodán, uvádím tedy třídu G.

Zajištění hypotéčního servisu, s nejvýhodnější nabídkou na trhu, dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím rezervujte si svůj čas na prohlídkovém dni, který se bude konat ve středu 10.7. 2019 mezi 10. a 18. hodinou. Těším se na Vás!

Aktuální nabídka nemovitostí