Project Description

makléř zakázky: Jana Bodáková

Popis nemovitosti (z inzerce)

Jste milovníci vína a zahrádkaření? Toužíte uniknout z ruchu velkoměsta? Nyní máte jedinečnou příležitost sklízet víno z vlastního vinohradu ještě tuto sezónu 🙂

Exkluzivně nabízíme udržovanou, opečovávanou zahradu v Ostopovicích u Brna, v oblasti Přední hory. Pozemek má šířku 8,4 metrů, je orientován na jihozápad a je částečně rovinatý, částečně svažitý s vybudovanými terasami. O závlahu se starají 2 podzemní nádrže na vodu o kapacitě 4000 l, se závlahovým systémem, rozvedeným po většině pozemku.

Na zahradě najdete ovocné stromy a keře (meruňky, jabloně, třešeň, ořechy), záhonky pro pěstování zeleniny, a 85 hlav vinné révy.

Součástí pozemku je podsklepená udržovaná zděná chata s číslem evidenčním, ponořená do zeleně. Disponuje kuchyňkou se sporákem (propan-butan) i kamny na tuhá paliva a obytnou místností s velkorysou terasou (11 m2), která nabízí pěkný výhled do okolí. Možnost dobudovat podkroví. Není zde zavedena voda ani elektřina (lze případně vyřešit vrtanou studnou a solárními panely).

Majitel novému vlastníkovi po domluvě přenechá veškeré zařízení, včetně potřebného vybavení pro výrobu vína.

Příjezd autem až na pozemek, možnost parkování i vedle pozemku.

Prohlídkový den se koná v úterý 30.7. 2019 mezi 12. a 18. hodinou – rezervujte si prosím svůj termín prohlídky na čísle 736 780 983. Budu se na Vás těšit!

Aktuální nabídka nemovitostí