Project Description

makléř zakázky: Jana Bodáková

Popis nemovitosti (z inzerce)

Chcete získat byt v lokalitě, kde se nemovitosti prodávají zcela vyjímečně, spíše se dědí z generace na generaci? Toužíte bydlet v místě plném zeleně, ale přitom se všemi výhodami velkoměsta?

Exkluzivně pro Vás je určena tato nabídka bytu 3+1 v žádané čtvrti Brno – Lesná, na ulici Loosova. Revitalizovaný panelový dům je situován na okraji zástavby, což usnadňuje možnost parkování, a je obklopen přírodou – doslova za pár minut můžete být v lese, či v přilehlých parcích.

Samotný byt prošel změnou dispozice pod taktovkou architekta, takže každý centimetr podlahové plochy je zde efektivně využit. V roce 2011 proběhla výměna radiátorů a rekonstrukce jádra, v roce 2016 pak výměna kuchyňské linky, pokojových dveří a v roce 2019 byly instalovány bezpečnostní vstupní dveře. Nábytek na míru vkusně doplňuje prostor. Celková plocha bytu je cca 66 m2 včetně balkónu a sklepní kóje, neprůchozí pokoje nabízí prostory 13,2 m2 (ložnice) a 11 m2 (dětský pokoj). Do kuchyně (7,5 m2) s lodžíí (2,75 m2) se vchází z obývacího pokoje (18,5 m2). Měsíční poplatky činí 4058 Kč včetně fondu oprav + 1010 Kč elektřina a plyn na vaření.

Orientace bytu na východ (všechny pokoje) a na sever (kuchyň s lodžií), nabízí příjemné klima i při současných parných létech, navíc si můžete užívat nádherné výhledy na Brno i oblast Sadové.

Městská část Lesná pak nabízí bohatou občanskou vybavenost, počínaje několika základními i mateřskými školami, Základní uměleckou školou, volnočasovými centry (CVČ Lužánky, Maják) rovněž různorodé sportovní vyžití v podobě plaveckého bazénu Tesla, sportovního střediska Start či lanového centra Proud. Naleznete zde i polikliniku a několik supermarketů.

Lesnou projíždí několik autobusových linek, včetně okružní linky 44 a 84 a také tramvaj č. 9 a 11, které Vás dopraví do centra Brna do 15ti minut.

Využijte této neopakovatelné příležitosti a rezervujte si svůj čas na prohlídkovém dni, který se koná dne 27.1.2020 od 10 do 18ti hodin. Budu se na Vás těšit!

Aktuální nabídka nemovitostí