Project Description

makléř zakázky: Filip Mlčoch

Popis nemovitosti (z inzerce)

Rádi byste bydleli v prostorném bytě v domě, který již prošel kompletní revitalizací? Hledáte byt se snadným parkováním, kompletní občanskou vybaveností a skvělou dostupností do centra? Máte rádi zelenou klidnou lokalitu, kde si mohou děti bezpečně hrát?

V tom případě Vám představuji prostorný byt o dispozicích 3+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 75m2 v 1. z 8 podlaží panelového domu v Brněnském Starém Lískovci na ulici Sevastopolská.

Skvělé na tomto bytě je, že je ideální k rekonstrukci a úpravám dle Vašich přání, fantazií a potřeb a zároveň díky udržovanému stavu také k přímému nastěhování. Byt nabízí průchozí prostorný obývací pokoj 20m2 s právě zrekonstruovanou lodžií 4,69m2, kuchyní 8,55 a dvěma neprůchozími ložnicemi 12m2. Koupelnu s vanou, samostatné WC a prostornou předsíní 12,6m2 s velkými úložnými prostory, praktickou spíží 0,85m2 a komorou 0,85m2. Dostatek prostoru skýtá mnoho možností k úpravám. K bytu náleží také samostatný sklep a příslušenství. Dvě parkoviště před i za domem zaručují pohodlné parkování ve kteroukoliv denní dobu.

Byt se nachází v příjemně zelené a klidné lokalitě Starého Lískovce s veškerou občanskou vybaveností, mateřskou a základní školou, gymnáziem, poštou, obchody, lékárnou, restaurací, koupalištěm, sportovištěm a moderními dětskými hřišti. Školu, školku a dětská hřiště mají děti přímo za rohem v bezpečí obytné zóny. Tramvajová a autobusová zastávka jsou 280 m od domu a do centra a na Hlavní nádraží jste za pouhých 15 minut. Doslova za pár minut jste pak na dálnici D1.

Dům právě prošel vkusnou revitalizací zahrnující nový výtah, zateplení, okna, poštovní schránku a vstupní dveře. Energetická náročnost budovy je ohodnocená známkou C, která garantuje úsporné bydlení.

Využijte této skvělé příležitosti a rezervujte si termín prohlídky.

Těším se na Vás v pondělí 26. 8. 2019.
Spolupráci s RK vítám.

Cena včetně provize RK a právního servisu

Aktuální nabídka nemovitostí