Project Description

makléř zakázky: Dušan Rouzek

Popis nemovitosti (z inzerce)

Toužíte po vlastním bytu? S prostorným balkónem, parkovacím místem u domu?
S výbornou dopravní dostupností Brna?
A nebo hledáte startovací bydlení za přijatelných podmínek?
Případně byt na investici?
Potom tato nabídka může být přesně pro Vás.

Dovolte mi představit Vám velmi pěkný byt o dispozici 1+kk v Pohořelicích, s celkovou využitelnou plochou 36,6 m2.
Chodba 3,0 m2, obývací pokoj s kuchynským koutem a jídelnou 21,5 m2, koupelna s toaletou 4,0 m2, balkón 5,9 m2 a skladovací kóje 2,2 m2.
Parkovací místo o ploše 14 m2 je samostatná parcela náležící k bytu.

Byt se nachází na 1. podlaží relativně nového bytového domu, který splňuje podmínky energetické náročnosti třídy C – úsporná stavba.

Tento menší ale velmi pěkný a útulný byt Vám nabídne komfort nejen díky samotné stavbě domu, ale hlavně výbavou a použitými materiály.
Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, vybavení koupelny, podlahová krytina, dveře, to vše je nutné navnímat osobně. Prostor na chodbě skýtá potenciál pro vestavěnou skříň.

Další podstatnou položkou pro rozhodování jsou velmi nízké provozní náklady. Vytápění zajišťuje rekuperační jednotka se vzduchotechnikou. Celkové průměrné náklady na bydlení jsou cca 1650,-/měs, včetně el.en.

Bezbariérový vstup do domu dává bytu další rozměr. Výtah je zde taktéž, ale díky 1. podlaží využijete tak maximálně pro návštěvy sousedů ve vyšších patrech, pohodlně a lehce:-)
Skladovací prostory v kóji o velikosti 2,2 m2 jsou neocenitelné.

Zastávka autobusu je jen 2 minuty od domu. V Pohořelicích je veškerá občanská vybavenost se skvělým sportovním a relaxačním vyžitím, přesvěčte se sami. Jsou křižovatkou Brna, Mikulova a Znojma. V blízkosti se nacházejí Mušovská jezera, Pálavské vrchy, a další krásná místa, kam se dostanete nejen autem, ale i po vinařských cyklostezkách.

Pro rezervaci času prohlídky mne neváhejte kontaktovat.
Prohlídkový den proběhne ve čtvrtek 10.10.2019 od 15:00 do 18:00.

Těším se na Vás.

Aktuální nabídka nemovitostí