Project Description

makléř zakázky: Dušan Rouzek

Popis nemovitosti (z inzerce)

Toužíte po vlastním bytu v klidné části města a blízko přírody? Se dvěma balkóny, sklepem a možností parkování přímo u domu? S výbornou dostupností centra a přece u lesa? A nebo hledáte vhodný byt pro investici? Už máte dost vysokých cen bytů v Brně?
Potom tato nabídka může být právě pro Vás.

Dovolte mi představit Vám velmi pěkný byt o dispozici 2+1 se samostatnou šatnou, a to v Blansku, na ulici Podlesí, který prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2017.

Celková plocha bytu je 52,5 m2 a je tvořena chodbou (6,3 m2), obývacím pokojem (16,1 m2), 2. pokojem (10,3 m2), kuchyní (10,4 m2), koupelnou (2,3 m2) a samostatným wc (1,2 m2), šatnou (3,5 m2) a v neposlední řadě sklepní kójí (2,4m2) a dvěma balkóny (6,4m2).

Byt se nachází ve 4. podlaží bytového domu na ulici Podlesí, odkud máte jen několik kroků do přírody. Nabídne Vám potřebný komfort nejen díky šatně, která je součástí bytu, dvěma zastřešenými balkóny s příjemným výhledem, ale také díky samostatnému sklepu, jehož prostor z pohledu uskladnění věcí je neocenitelný. Parkování na prostorném parkovišti přímo u domu.

Další podstatnou položkou pro rozhodování jsou nízké provozní náklady. Vytápění s ohřevem vody zajišťuje centrální kotelna a celkové průměrné náklady na bydlení jsou cca 2700,-/měs, včetně el.en.

Zastávka MHD je jen 2 minuty od domu a hned jste v centru. Další spoje směr Brno bezprostředně navazují. V Blansku je veškerá občanská vybavenost se skvělým sportovním a relaxačním vyžitím, přesvěčte se sami.
Město je středem Moravského Krasu a přitom se do Brna dostanete za cca 30 min autem a cca 40 min vlakem. Okolí je jako stvořené pro výlety a aktivní odpočinek.

V blízkém okolí se nacházejí Krasové jeskyně, nádherná příroda a další spousta zajímavých míst a památek.

Pro rezervaci času prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

Těším se na Vás.

Aktuální nabídka nemovitostí