Project Description

makléř zakázky: Jana Bodáková

Popis nemovitosti (z inzerce)

Bydlení pro každou generaci.

Máte rádi kouzlo starých brněnských čtvrtí? Upřednostňujete komornější prostředí před anonymitou velkých sídlišť? Dokonalá občanská vybavenost, možnost komunitního života a centrum Brna na dosah ruky patří mezi Vaše priority?

Pak se tento cihlový, 3-pokojový byt v poctivě stavěném domě v brněnském Juliánově může stát novým domovem pro Vás i Vaši rodinu. Dům z roku 1967 stojí uprostřed zástavby rodinných domů na pomezí Židenic a Juliánova, pár kroků nejen od zastávky tramvaje – v docházkové vzdálenosti najdete také kompletní občanskou vybavenost – hned tři Základní školy, Základní uměleckou školu, polikliniku Viniční, nepřeberné množství kroužků a aktivit nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pro ty, kteří mají rádi přírodu, nabízí příjemné procházky hned dva lesoparky – Bílá hora a Akátky nebo známá oblast Mariánské údolí, které je vzdáleno pouhých 15 minut jízdy MHD.

Dům samotný prošel rekonstrukcí – výměna oken (2005), nové výtahy (2006), stupačky (2011), kompletní elektroinstalace (2014) a je velmi pečlivě udržován. Součástí prodeje je rovněž podíl na pozemku okolo domu (cca 1200 m2). Byt o ploše 66 m2 nabízí samostatné neprůchozí pokoje o velikostech cca 18, 13 a 11 m2, kuchyň 8 m2 s lodžií 2,9 m2, praktickou komoru a je určen ke kompletní rekonstrukci.

Situován je ve 2. nadzemním podlaží, s orientací na sever (kuchyň) a na východ (všechny pokoje), což dává záruku, že i v parném létě zde bude příjemně.

K dispozici je zabezpečená kočárkárna, kolárna, sušárna, sklep a kus pozemku za domem, který je uzpůsoben nejmladším obyvatelům domu.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím rezervujte si svůj čas na prohlídkovém dni.

Aktuální nabídka nemovitostí