Project Description

makléř zakázky: Dušan Rouzek

Popis nemovitosti (z inzerce)

Hledáte bydlení v Brně? Sníte o bydlení v prostorném domě a jsou pro Vás brněnské novostavby nedosažitelné? Rádi byste si i přesto uzpůsobili dům svým představím?
A nebo hledáte investiční nemovitost s potenciálem vytvoření 3 bytových jednotek?

Potom nabídka tohoto pěkného a velmi prostorného domu v Brně může být právě pro Vás!

Patrový rodinný dům je postaven na pozemku o celkové rozloze 186 m2, a je o stávající dispozici 5+2 s další obyvatelnou místností v suterénu společně se dvěma sklepními místnostmi. Celková užitková plocha domu je 188 m2, plocha půdy 63 m2 a garáž cca 17 m2.

Dispozice 1. patra je tvořena zádveřím, chodbou se schodištěm, koupelnou kuchyní a dvěma pokoji. Po schodišti se tedy dostanete do 2. patra, kde jsou další 3 samostatné pokoje s kuchyní, toaletou a dále po schodech na půdu. Dolů potom do suterénu se sklepem a vchodem na zahradu.

Dům byl do března 2020 obývaný, plně funkční, tedy po zařízení kuchyně je možné ihned bydlet. Dům je nabízen bez vybavení a připraven k započetí případných úprav.
Na zahradě se nachází garáž, terasa, menší zděný bazén a udírna.
Suterén pod celým domem je neocenitelný. Co všechno potřebujete? Prádelnu, sušárnu, sklady, dílnu, posilovnu, saunu a nebo letní kuchyň? Máte to mít.

Inž.sítě: veškeré
Vytápění plynovým kotlem a radiátory.
PENB v přípravě, uvedena tedy dle zákona prozatím třída “G”.

Umístění domu je v části řadové zástavby rodinných domů, ve slepé z pohledu provozu klidné ulici a i přesto Vám tato poloha umožní do 5 minut dojít pěšky do obchodů nebo na autobus. Vše podstatné je opravdu po ruce.
Autobusová zastávka s perfektním spojením ve všech směrech.

V případě potřeby doplnění dalších informací nebo zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat.
Hygienické podmínky prohlídek pro vaše bezpečí probereme taktéž telefonicky.

Nepřehlédněte také 3D prohlídku pod ikonami 360° nebo “spustit prohlídku”.

Těším se na Vás.

Aktuální nabídka nemovitostí