Project Description

makléř zakázky: Dušan Rouzek

Popis nemovitosti (z inzerce)

Dobrý den,
hledáte bydlení v rodinném domě? Blízko obce s veškerým zázemím v dobré dostupnosti Brna? Toužíte po klidu a zpěvu ptáků? Je pro Vás cena zásadní v době, kdy byt o dispozici 2+1 koupíte stěží pod 3mil. korun? Nebo začínáte a potřebujete do budoucna třeba i více místa?

Pokud je Vaše odpověď ano a pokud se Vám myšlenka zamlouvá, potom může být nabídka rodinného domu v Šumicích právě pro Vás.

Dům o současné dispozici 2+1, s užitnou plochou 124 m2 a celkovou pochou 207 m2 vám nabízí možnost okamžitého bydlení.
2 pokoje, kuchyň se spižírnou a prostorná koupelna jsou základem domu.
Dále prosklenou chodbou/galerií se dostanete do části domu s dalším potenciálem, ať se jedná o původní koupelnu s WC nebo kotelnu.
Průjezd domu lze všestranně využít nejen na parkování auta, kola nebo motorky. Taktéž i další stavby na dvoře včetně letní “jídelny”, udírny a dalšího prostorného hospodářského stavení. Dvůr je nyní bez zahrádky, ale nic není nemožné.

Vytápění je nyní zajištěno kotlem na tuhá paliva. Rozvody topení jsou již v mědi, radiátory měněné v rámci vnitřních oprav a přestavby koupelny a spíže.

Inženýrské sítě: el.energie, voda obecní, kanalizace svedena do septiku, plyn je přiveden do skříně ve stěně domu (projektová dok. přípojky zpracována). Obecní kanalizace na ulici. PENB v přípravě, proto prozatím uvedena třída”G”.

V ulici je zástavba rodinných domů a udržované prostranství s rostlými stromy, kde můžete přispět upravou vlastní předzahrádky.

Rozvíjející se obec Šumice vám nabízí zázemí obecního úřadu, obchod s potravinami a smíšeným zbožím.
Mateřskou a základní školu děti navštěvují ve vedlejších Loděnicích.
S dostupností POHOŘELIC za 10 min, BRNA za 30 min a Moravského Krumlova za 18 min nemusíte mít obavy z dlouhého cestování.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat a domluvíme se na čase prohlídky. Prohlídkový den se bude konat 12.5.2020.

Nepřehlédněte 3D prohlídku pod ikonami 360° nebo “spustit prohlídku”.

Těším se na Vás.

Aktuální nabídka nemovitostí