remax pro realitní kancelář

+420 736 426 772

Roman Hančl

realitní makléř, kterému můžete důvěřovat

o makléři

kontakt

Naše práce

Nahlédněte na ukázky prodaných nemovitostí …

… a nebo na ukázky videoprohlídek.

CELKOVÁ SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Toto ocenění máme díky vynikajícímu hodnocení našich zákazníků.

Reference a doporučení

profile-pic

Byt 2+1, Šlapanice

Koncem roku 2016 jsem se rozhodla prodat svůj dvoupokojový byt ve Šlapanicích. Byt byl ve 4. poschodí cihlového bytového domu bez výtahu, všechny pokoje orientované na sever. Chtěla jsem mít s prodejem co nejméně starostí, prodat za co nejvíc a jen přijít podepsat kupní smlovu, prostě nemuset nic řešit. O pomoc jsem požádala svého vnuka, který pracuje jako realitní makléř. A vše proběhlo ještě lépe, než jsem předpokládala.

Příprava prodeje začala začátkem února 2017, dostala jsem vypracovanou analýzu tržní hodnoty nemovitosti a marketingovou strategii prodeje, se kterou jsem souhlasila. Pro prodej byl použitý aukční způsob prodeje, o kterém jsem předtím neslyšela, ale který se nakonec ukázal jako mimořádně efektivní. V dubnu 2017 již byla podepsána kupní smlouvu na prodej mého bytu za částku o 250.000,- Kč vyšší, než jsem na začátku očekávala. Smlouvy na jedničku, vše na první pokus, ani přepisu energií jsem se nemusela účastnit, proto jej doporučuji všem, kteří chtějí bezproblémový prodej nemovitosti a chtějí vytěžit maximum peněz z prodeje.

Eva Hančlová (babička) , Prodávající
profile-pic

RD Žebětínek, Medlánky

Maximální vstřícnost, ochota pracovat flexibilně (i o víkendu), vynikající osobní, mobilní i e-mailová komunikace s námi jako klienty, to vše byla komplexní péče, kterou oceňujeme. Jednoduše koupě bez starostí a s realitním expertem panem Hančlem doslova radost spolupracovat. Určitě doporučujeme využít jeho služby i dalším klientům.

Manželé Hana Pumprlová a Ing. Michal Pumprla , Kupující
profile-pic

Prodej chaty v Herolticích u Tišnova

Velký přehled a společný zájem s klientem.

Leoš Janáček , Prodávající
profile-pic

Pozemky Cholina

Pan Hančl věnoval maximální úsilí k prodeji mých pozemků, byla jsem velice spokojena s profesionálním přístupem a trpělivostí. Děkuji za výbornou spolupráci a vřele doporučuji.

Vladimíra Halaksová , Prodávající
profile-pic

Ocenění nemovitosti ZDARMA

Na realitního makléře Romana Hančla jsem se obrátila s prosbou stanovení tržní ceny bytu z důvodu uvažování o jeho prodeji. Makléř po osobní prohlídce nejen vypracoval odhad reálné ceny, ale také mi v rámci osobní schůzky předal mnoho důležitých informací týkajících se prodeje nemovitostí a způsobu stanovování jejich cen. Ale především navíc poradil nejvýhodnější možné řešení mé situace. To vše mi bylo velkým přínosem a pomohlo mi mou situaci opravdu úspěšně vyřešit. Doporučuji obrátit se na makléře Romana Hančla s jakoukoli žádostí ohledně realit a řídit se jeho doporučeními.

Marcela Kozáková
profile-pic

Byt 3+1, Tišnov

Na jaře 2017 jsem začal uvažovat nad pořízením vlastního bydlení. Chtěl jsem třípokojový byt v okrese Brno-venkov.

Napadlo mě poradit se s kamarádem Romanem Hančlem, se kterým se velmi dobře znám a přátelím už od předškolních let a který se v prostředí realit pohybuje roky. Roman byl hned pro a domluvili jsme si schůzku, kam jsem dotáhl tlustý štos vytištěných inzerátů. Po pár minutách jsme odfiltrovali nevhodné byty, ze kterých nakonec zbylo jen pár použitelných alternativ, které zbývalo navštívit. Roman souhlasil, že je se mnou projde. Postupně jsme spolu navštívili několik bytů v Kuřimi a v Tišnově, ze kterých vycházela nejvýhodněji alternativa na tišnovském sídlišti Pod Květnicí.

Byt byl tedy vybraný a zbývalo ho "jen" koupit. Pověřil jsem Romana i s tímto, nepletl se mu do toho a nechal ho jednat. Nabízenou cenu 2.300.000,- Kč se mu podařilo snížit a ušetřit mi celkem 164.000,- Kč, které se mi při následné rekonstrukci a vybavení bytu zatraceně hodily. V létě téhož roku mi dohlédl na sjednání hypotéky a podpis kupní smlouvy.

Pokud si nejste jistí s výběrem bytu, máte obavy, aby vás nikdo neokradl, a myšlenka ušetření nemalých peněz vám není cizí, nebojte se obrátit na Romana. Už při prvním setkání pochopíte, že ví, co dělá. 🙂 Já ho určitě doporučuju!

Jan Řídký , Kupující
profile-pic

Pronájem bytu 3+kk, Olomouc

Ještě jednou mockrát děkuji za kladné a bezproblémové jednání a vůbec za kontaktování mé osoby coby zájemce o inzerát. Celkové pocity jsou jen kladné, Váš osobitý přístup a jednání s klientem potažmo mou osobou byl po celou dobu velice vstřícný, vskutku také celé vyřízení ve věci podnájmu bytu, na který jsem reagoval, byl až kupodivu velice rychlý, za což jsem Vám zavázán vzhledem k mé situaci. Co se týče Vás nemám jakékoli negativní hodnocení a s klidným srdcem můžu jen a jen doporučit.

Jakub Adamus , Nájemce
profile-pic

Útulný byt 2+1 v Olomouci, ulice Rožňavská

Velmi jsem ocenili vstřícný a profesionální přístup pana makléře, vše zařídil k naší maximální spokojenosti.

Antonín Kučera , Pronajímatel
profile-pic

RD Žebětínek, Medlánky

Velmi děkuji panu Hančlovi za trpělivou, vytrvalou práci, kterou při prodeji nemovitosti odvedl. Jeho vstřícnost, ochota, profesionální jednání, zajištění servisu od A do Z – to je důvod, proč tuto jej doporučuji všem, kteří chtějí realizovat prodej či nákup nemovitosti.

Zdeňka Kremláčková , Prodávající
profile-pic

Bývalý zaměstnavatel v realitách a jednatel společnost Petrov Investment, s.r.o.

Romana znám minimálně 5 let. Po profesní stránce je to člověk velmi cílevědomý a ve své práci strukturovaný. Dlouhodobě pracuje na svém osobním rozvoji a vzdělání a přichází i s novými pracovními podněty. Dokáže pracovat s prioritami a vždy se snaží o týmovou spolupráci. K jeho dalším silným stránkám patří jeho vytrvalost a houževnatost při dotahování i nesnadných úkolů. Vždy jsem se mohl na Romana spolehnout.

Karel Nečesal
profile-pic

Pronájem bytu 3+1, Modřice

Výběr nájemníka předčil očekávání, skvělá a rychlá práce. Doporučuji!

Ing. Roman Hančl (otec) , Pronajímatel
profile-pic

Prodej zemědělské půdy v Cholině

Pan Hančl věnoval maximální úsilí k prodeji mých pozemků, byla jsem velice spokojena s profesionálním přístupem a trpělivostí. Děkuji za výbornou spolupráci a vřele doporučuji.

Vladimíra Halaksová , Prodávající

O Romanovi

Hlavním cílem mojí práce je nadšený klient.

A každý klient je jiný, proto se vždy snažím o nadstandardně kvalitní řešení jeho realitní situace, každému na míru. Specializuji se na oblast tišnovska a olomoucka, přesto jsem schopný za Vámi přijet i do jiných částí naší krásné země a poskytnout Vám takovou realitní službu, jakou si zasloužíte. Obrátit se na mě můžete i v případech, kdy potřebujete radu ze světa nemovitostí nebo Vás zajímá tržní cena Vaší nemovitosti.


Spoluprací se mnou získáte profesionálního partnera v oblasti realit, který Vám srozumitelně vysvětlí všechny aspekty realitního obchodu. Vy se budete moci věnovat věcem, které Vám činí radost, a můžete klidně spát, protože máte garanci, že dohlédnu na každý jednotlivý detail, abyste Vaši nemovitost prodali za nejvyšší možnou tržní cenu.

Nejsem na tuto práci sám, pracuji v týmu, který pro Vás bude jistotou, a Vy si můžete být jistí, že se realitní makléř pro Vás stane výnosovou položkou, nikoliv koulí na noze, které byste se nejraději zbavili.

Protože nabízím značnou časovou flexibilitu, neváhejte se mi ozvat, na ty správné činy není nikdy pozdě. Těším se na naše setkání.

Roman Hančl
Váš osobní realitní makléř

roman.hancl@re-max.cz

+420 736 426 772

Jsem tu pro vás

  • Dozvíte se SKUTEČNOU cenu vaší nemovitosti
  • Vše je ZDARMA
  • Známe ceny všech prodaných nemovitostí za poslední 4 roky (data z Katastru nemovitostí)
  • Všechna data jsou 100% správná
  • Cenu stanovíme s ohledem na aktuální situaci na realitním trhu
  • Přemýšlíte o prodeji?
  • Zvažujete pořízení domu či bytu?
  • Zajímá vás aktuální pohled na trh s nemovitostmi v Brně?
  • Ještě úplně nevíte a sbíráte informace?

Napište mi nebo zavolejte, můžeme to probrat společně třeba u šálku dobré kávy.

MOJE AKTUÁLNÍ NABÍDKA:

INFORMACE ZE SVĚTA REALIT

Realitní poradna

  • RE/MAX Pro - co je to provize?

PROVIZE – co to je?

30. Září, 2020|

Jak je to s provizí realitní kanceláři? Toto téma je stále velmi diskutované a názory veřejnosti se výrazně liší. V poslední době je provize mezi veřejností považována za jakéhosi strašáka. Na realitních serverech typu [...]

Daň z převodu nemovitých věcí je minulostí

16. Září, 2020|

Už to je oficiální. Daň z nemovitých věcí je definitivně zrušena. Jak jsme psali dříve (Možnost odkladu, Bude opravdu zrušena daň z nabytí?, Jak je to s daní z nabytí nemovitosti?), byla to dlouhá [...]

Než vyrazíte na dovolenou

17. Červenec, 2020|

Letní měsíce jsou doba dovolených a odpočinku. Opuštěná nemovitost však také láká různé nekalé živly, kteří si volno rozhodně neberou. Nebudu se tu rozepisovat o zabezpečovacích systémech, ale dám spíše pár tipů pro preventivní [...]