Načítám Akce
akce již proběhla.

Znáte následující situaci? Měsíce pracujete na prodeji nemovitosti, a když se vám konečně podaří nalézt kupce, prodávající vám sdělí, že nemovitost právě prodal konkurenční makléř, anebo že si kupce našel sám. Navíc se může jednat o kupce, který nemovitost objevil díky vašim marketingovým aktivitám, ale rozhodl se prodávajícího kontaktovat sám s tím, že ušetří na provizi.

Pokud jste těmito zkušenostmi frustrováni a chcete se naučit pracovat exkluzivně, tento seminář je určen právě vám.

Pokud naberu zakázku exkluzivně, výrazně zvýším efektivitu své práce a v konečném důsledku vydělám víc peněz.

Pokud se naučíte pracovat exkluzivně, výrazným způsobem zvýšíte podíl úspěšně zrealizovaných zakázek. Exkluzivita zajišťuje makléři jistotu byznysu a to mu umožňuje poskytovat skvělý a hodnotný servis. Nadšený klient je jedinečným zdrojem kvalitních doporučení. Vše má v konečném důsledku zásadní dopad na váš příjem.

Bližší informace k semináři:

Vysvětlíme vám, proč exkluzivní smlouva není výhodná jen pro vás, ale je výhodná především pro prodávajícího klienta, a jak díky tomu můžete klienta přesvědčit. Dozvíte se, jak můžete díky exkluzivní smlouvě nemovitost prodat rychleji a přitom pro vašeho klienta dosáhnout vyšší prodejní ceny. Budeme společně analyzovat námitky, se kterými se u prodávajících klientů setkáváte, a vybavíme vás arzenálem přesvědčivých argumentů pro jakoukoli situaci. Díky získaným dovednostem se vám podaří přesvědčit mnohem více klientů a získáte exkluzivní smlouvu i tam, kde ostatní makléři neuspějí.

Počet míst je omezený. Rezervujte si účast ještě dnes

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš mobil (vyžadováno)

Zde prosím napište, pokud nám chcete něco sdělit

 

 

 

 

 

 

“VZDĚLÁNÍM TO ZAČÍNÁ”