Závěr roku 2018 už je za dveřmi a jak už to v tomto čase bývá, pustili jsme se i my nejen do bilancování a plánování, ale i do prohlubování týmových vztahů. Protože nejen prací je člověk živ většina našich makléřů se bavila na tradičním vánočním večírku RE/MAX Pro.

A na začátku trochu výsledků… bilancování se chopil – kdo jiný – než šéf naší kanceláře Tomáš Fráňa. Chválil rok 2018 hned po několika stránkách, měřeno čísly a jasným posunem směrem vpřed ve srovnání s roky uplynulými, ale také kladnými referencemi našich klientů. Našim cílem bylo obhájit certifikát nejúspěšnější kanceláře za rok 2018 – to ale budeme s jistotou vědět až po úplném ukončení roku. V každém případě je to výsledek kvalitní a zodpovědné práce našich makléřů, bez kterých bychom takových úspěchů logicky nemohli dosahovat. A protože se i dál chceme posouvat, ukázal Tomáš pomyslným prstem i na to, co v příštím roce chceme dělat jinak, lépe i více. No…. troškaři zrovna nejsme, ale právě proto nás to baví!

Tomáš svůj úvod završil přípitkem s námi se všemi spojeným se spoustou přání a odstartoval tak část další, neméně důležitou – společenskou.

Fajn jsme se najedli, nějaký ten drink padl a prostě jsme si jen tak užívali předvánoční zastavení se v podobě diskuzních kroužků a her.

A teď už se celý náš tým těší na Vánoce v kruhu těch nejbližších a vám všem, zákazníkům a potenciálním novým kolegům přeje Šťastné a veselé svátky a vykročení do Nového roku tou správnou nohou!

A protože nezpomalujeme, naopak – zvyšujeme rychlost v poskytování kvalitní, poctivé realitní služby, hledáme další nové kolegy. Pokud chcete s námi slavit výsledky na vánočním večírku ke konci roku 2019 a být součástí úspěšné kancelář, neváhejte a připojte se k nám.