Loni na 5. setkání jsme rozvinuli večírkový formát s argentinským tangem a nazvali plesonga. Spočívá v tom, že hosté se bavili u dobrého jídla a pití nebo si užívali i možnosti zatančit si.

Letos jsme postoupili dál a vymysleli večírek pod názvem Fishonga (nebo taky fišonga), což bude opět o dobré baště, kamarádech a přátelích, pití, a k tomu i nějakou hru přidáme. No a hodně tancechtiví budou mít také šanci. Procestujeme světově proslulé přístavy. No a název fishonga (fišonga) – je to o rybách, rybím meníčku (připraveno je pro rybí nekonzumenty únikové menu)…

Tedy letos pošesté Vás zveme na večírek, kde budeme poslouchat, tančit, učit se, jíst, pít, prostě se bavit ve stylu přístavních barů a hospod doplněných reprodukovanou hudbou a tanečky pod vedením mistrů v argentinském tangu.

Setkáte se se skladbami, které znáte, jsou vám povědomé, ale i skladbami, které možná uslyšíte poprvé (víte, ve kterém přístavu se co hrálo a tančilo, a třeba i něco z historie?)

Žánr bude tak rozmanitý, jak jen hudební produkce nabízí – od standardních a latinskoamerických tanců přes disco a pop, až po krásu argentinského tanga či salsy nebo charlestonu.

Prostor je letos jiný oproti minulým rokům, na břehu našeho brněnského moře.

Na přivítanou se můžete těšit na welcome drink a malé občerstvení pro naladění chuťových buněk a k tomu následuje tříchodové rybičkové menu. Dále pak je už všechno jen na Vás – ať už báječné jídlo, kvalitní vína nebo taneční kreace.

 

 

 

KDY: pátek 27. 4. 2018, od 19.30 hod
KDE: Hotel Rakovec, na břehu brněnského moře, Brno
ZA KOLIK: 490 Kč včetně welcome drinku a tříchodového meníčka

Bojíte se, že nezvládáte tanečky?

Nemusíte tancovat vůbec, jsme na tuto variantu připraveni, nebo

Workshop pod vedením mistra ČR v argentinském tangu Petra Nečase nás naučí základní kroky na vše, co uslyšíte. Je připraveno 33 kroků nejen argentinského tanga. Tedy domů půjdete nejen plni dojmů a zážitků, a to ať uměleckých nebo kulinářských, ale můžete si užít i nové taneční kroky. A zvládne to úplně každý.

Doporučený dress code: Nejlépe pohodlně v odpoledním stylu, něco pruhovaného by vám mohlo slušet (zvolte správný směr pruhů 😉 – Pánové: oblek (nebo sako), košile (nebo pruhované triko), klobouk a doplňky. Dámy: šaty či jiné společenské oblečení.

Rezervace vstupenek, informace na cokoli dalšího k plesu se ptejte Petra Červinky, 605777787, petr.cervinka@re-max.cz.