Vyzkoušený a funkční formát večerní zábavy ve formě komponovaného večírku (přečtěte si jak to bylo minule) s názvem Fishonga (nebo taky fišonga), což bude opět o dobré baště, kamarádech a přátelích, pití, a k tomu i nějakou hru přidáme. No a hodně tancechtiví budou mít také šanci. Procestujeme světově proslulé přístavy. No a název fishonga (fišonga) – je to o rybách, rybím meníčku (připraveno je pro rybí nekonzumenty únikové menu)…

Tedy letos posedmé Vás zveme na večírek, kde budeme poslouchat, tančit, učit se, jíst, pít, prostě se bavit ve stylu přístavních barů a hospod doplněných reprodukovanou hudbou a tanečky pod vedením mistrů zábavy.

Setkáte se se skladbami, které znáte, jsou vám povědomé, ale i skladbami, které možná uslyšíte poprvé (víte, ve kterém přístavu se co hrálo a tančilo, a třeba i něco z historie?)

Žánr bude tak rozmanitý, jak jen hudební produkce nabízí – od standardních a latinskoamerických tanců přes disco a pop, až po krásu argentinského tanga či salsy nebo charlestonu.

Prostor je letos stejný – na břehu našeho brněnského moře.

Na přivítanou se můžete těšit na welcome drink a malé občerstvení pro naladění chuťových buněk a k tomu následuje tříchodové rybičkové menu. Dále pak je už všechno jen na Vás – ať už báječné jídlo, kvalitní vína nebo taneční kreace.

 

 

 

KDY: pátek 15. 3. 2019, od 19.30 hod
KDE: Hotel Rakovec, na břehu brněnského moře, Brno
ZA KOLIK: 490 Kč včetně welcome drinku a tříchodového meníčka:

Bojíte se, že nezvládáte tanečky?

Nemusíte tancovat vůbec, jsme na tuto variantu připraveni, nebo

Workshop pod vedením mistra majitelů nejstarší brněnské taneční školy – DANZA – nás naučí základní kroky na vše, co uslyšíte. Další možnost trávebí večera je jídlem nebo povídáním třeba na terase hotelu s výhledem na brněnskou přehradu. Tedy domů půjdete nejen plni dojmů a zážitků, a to ať uměleckých nebo kulinářských, ale můžete si užít i nové taneční kroky. A zvládne to úplně každý.

Doporučený dress code: Nejlépe pohodlně v odpoledním stylu, něco pruhovaného by vám mohlo slušet (zvolte správný směr pruhů 😉 – Pánové: košile (nebo pruhované triko), klobouk a doplňky. Dámy: šaty, pohodlné námořnické kalhoty či jiné co vám sluší a cítíce se v tom dobře.

Rezervace vstupenek, informace na cokoli dalšího k večírku se ptejte Petra Červinky, 605777787, petr.cervinka@re-max.cz.