Výkupem nemovitostí se v naší kanceláři zabýváme od roku 2013 a celý proces máme nastaven tak, že se k vašim penězům dostanete do 48h.

Prodat nemovitost běžným způsobem je vždy výhodnější než přímý výkup. V životě ale nastávají situace, kdy běžný prodej není možný nebo na něj nezbývá čas. Cena, kterou za vaši nemovitost dostanete bude sice nižší než kdybyste ji prodávali běžným způsobem, pořád ale máte šanci dostat za ni více peněz, než z nucené dražby či exekuce.

Výkup nemovitosti – jaké jsou nejčastější důvody pro rychlý prodej?

Když se zmíní výkup nemovitosti, většinou nás první napadnou důvody jako nedostatek finančních prostředků na splácení hypotéky, probíhající exekuce a hrozící dražba.

Potřebu rychlých peněz ale může vyžadovat i krachující podnikání, nenadálá změna rodinné situace a nebo jste jen narazili na dům vašich snů a máte strach, že vám uteče.

Kde je vůle, tam je cesta

Pro řešení všech krizových situací je důležitá komunikace s věřiteli. Pokud například nezvládáte splácet, banka většinou umí vyjít vstříc, když vidí, že jste ochotni daný problém řešit. Zásadní je v tomto případě nepřestat komunikovat.

Také ne pokaždé, když nás někdo osloví s žádostí o výkup nemovitosti je nutné opravdu vykupovat a často lze danou nemovitost prodat běžným způsobem.

Pokud jste se poznali v některé z uvedených situací nebo jste na pochybách, zda je výkup nemovitosti dobrým řešením vaší situace, obraťte se na nás formou nezávazné konzultace.