remax pro realitní kancelář

+420 606 833 172

Petr Sobotka

makléř, kterého vám doporučí vaši přátelé

o makléři

ocenění zdarma

Moje práce

Nahlédněte na ukázky mnou prodaných nemovitostí.

TOP QUALITY KANCELÁŘ

Toto ocenění máme díky vynikajícímu hodnocení našich zákazníků.

Hodnocení spokojenosti od našich klientů je průměrně 98,6 %.

Reference a doporučení

profile-pic

Byt v OV 4+1, 82 m2, po částečné rekonstrukci

Jednání bylo zcela profesionální. Co bych ocenila a zdůraznila byla ochota mi vyjít vstříc a celkové provedení při celém prodeji, které bylo naprosto dokonalé.

Marie Sehnalová , Prodávající
profile-pic

Pronájem prostorného bytu 1+1 Kounicova

Spolupráce s panem Sobotkou byla vynikající. Od domluvy a vysvětlení veškerých formalit přes vytvoření poutavé inzerce až po výběr toho pravého nájemníka.
Celou dobu jsem věděl v jaké fázi se nacházíme a mojí přítomnosti bylo třeba jen při předání bytu novým uživatelům.
Pana Sobotku mohu jen doporučit a určitě se na něj opět obrátím.

Zbyněk Raušer , Pronajímatel
profile-pic

Prodej 1+kk v OV 28m2, Brno Komín, cena včetně provize RK

ochotný v každou hodinu

Zdeněk Solnička , Prodávající
profile-pic

Prodej družstevního bytu 3+1, 80m2 k přestavbě

Děkuji panu Sobotkovi za veškeré služby spojené s prodejem mého bytu i obstarání dvou podnájmů. Byl vždy ochotný, vstřícný a trpělivý k mým dotazům i požadavků. Tohoto pana makléře doporučuji každému, kdo chce rychle a bez problémů vyřešit cokoliv ohledně realit.

Ivo Žák , Prodávající
profile-pic

Byt v OV 4+1, 82 m2, po částečné rekonstrukci

Děkujeme za možnost zpětné vazby na spolupráci s firmou Re/Max konkrétně s makléřem p. Sobotkou.

Původní skepsi vůči "realitkám" jsme přehodnotili na základě zajímavé nabídky nalezené na internetových stránkách, rychlému jednání a rovnému vystupování makléře. Internetová nabídka odpovídala našim představám v reálném jednáním a prohlídce. 

Majitelé před prodejem v bytě nebydleli, což po koupi bytu a reálném zhodnocení jeho stavu bylo evidentní. 
Vnímáme, že ne všech nedokonalostí bytu, si realitní makléř může všimnout. Nicméně nedomontování kuchyňské linky, nedokončené spárování obložení koupelny a nekvalitní přípojka pračky, která způsobila poškození dlažby, byly informačně podhodnoceny. Vážíme si však detailů jako je např. informování o nevhodném umístění gárniže, které nám byly jasně zděleny. 

Panem Sobotkou nám byla doporučena finanční spolupráce s firmou Gepard(p. Němcem). Toto doporučení nám velice ulehčilo financování, administrativu a celkově koupě bytu. Lehce aktivnější a rychlejší vzájemná komunikace těchto dvou firem by ulehčila termínovou finalizaci koupi bytu. 

V celkovém pohledu na realizaci koupi skrze firmu Re/Max vnímáme jako komplikaci kooridinaci subjektů Gepard a Re/max při plnění navrhnutých termínu a podmínek. 

Jako pozitiva výběru firmy RE/Max konkrétně ve spolupráci s p. Sobotkou vyzdvihujeme proaktivní a rychlou komunikaci s námi, usnadnění spolupráce s úřady, zjednodušení financování, právní servis 🙂 a ochotu paní advokátky.

- I přes nedostatky, které jsme na bytě našli, bychom nemovitost rádi koupili, jen by byla vhodná mírná spekulace o ceně.
+ Jsme rádi, že jsme s firmou Re/Max, v zastoupení p. Sobotky, spolupracovali a rádi ji doporučíme svým známým a přátelům!!!

PS: Děkujeme firmě Re/Max za možnost zakoupení bytu a p. Sobotka budiž u nás vítán s p. advokátkou a p. Němcem na dobrou brazilskou kávu... 🙂

Žaneta Šibalová , Kupující
profile-pic

Prodej družstevního bytu 3+1, 80m2 k přestavbě

Děkuji panu Sobotkovi za veškeré služby spojené s prodejem mého bytu i obstarání dvou podnájmů. Byl vždy ochotný, vstřícný a trpělivý k mým dotazům i požadavků. Tohoto pana makléře doporučuji každému, kdo chce rychle a bez problémů vyřešit cokoliv ohledně realit.

Ivo Žák , Prodávající

JAK PRODÁVÁTE NEMOVITOST VY? MY TO DĚLÁME TAKHLE!

Videa

Ocenění nemovitosti zdarma

Dozvíte se SKUTEČNOU cenu vaší nemovitosti

Vše je ZDARMA

Známe ceny všech prodaných nemovitostí za poslední 4 roky (data z Katastru nemovitostí)

Všechna data jsou 100% správná

Cenu stanovíme s ohledem na aktuální situaci na realitním trhu

O Petrovi

Provedu Vás světem realit a dojdeme k Vašemu vysněnému domovu.

Řešení bydlení přináší často spoustu otázek. Společně nalezneme všechny správné odpovědi a najdeme nejpřijatelnější východisko.
Ať už se jedná o prodej, pronájem nebo nalezení správné nemovitosti, dokážeme s podporou naší kanceláře a celé sítě RE/MAX najít výsledek, který Vás přiblíží ke splnění Vašeho snu.
Mezi naše další nabízené služby patří ohodnocení nemovitosti, poradenská činnost či zajištění potřebných dokumentů a dokladů.

petr.sobotka@re-max.cz, +420 606 833 172

Realitní poradna

  • Daň z příjmu (I) - prodej nemovitosti

Insolvenční řízení po posledních novelách IZ od 1.7.2017

16. Květen, 2019|

Tento článek pouze shrnuje vybrané změny, které nastaly v posledních dvou letech v insolvenčním zákoně. Jaké mají dopady na vymáhání dluhů zde není komentováno a záleží na každém čtenáři. Zcela jistě se budou lišit názory [...]