REMAX Pro reality

Nabídka nemovitostí realitní kanceláře REMAX Pro

Prodej pozemku, 1646 m2, Bílovice nad Svitavou

1 450 000 CZK / za nemovitost
včetně provize a právního servisu
Prodej pozemku, 1646 m2, Bílovice nad Svitavou

Prodej pozemku s chatou v Bílovicích na Svitavou

Určeno pro milovníky klidu. Ticha. Přírody.

Hledáte dostatečně velký životní prostor, kde se můžete realizovat? Práce na zahradě Vám dává smysl nebo toužíte po víkendovém relaxu na vlastním pozemku ve stínu vzrostlých stromů? Zároveň je pro Vás důležitá dobrá dostupnost do Brna? Už dál nehledejte - tato nabídka splňuje vše podstatné.

Exkluzivně nabízím k prodeji tuto udržovanou rozlehlou zahradu v Bílovicích nad Svitavou, při ulici Mladova. Pozemek je obdélníkového tvaru, dostatečně široký, o celkové ploše 1646 m2. Najdete zde 12 velkých záhonů, ovocné stromy, převážně jabloně, rybízové a ostružinové keře. Jedná se o částečně svažitý terén, s vybudovanými terasami a s nádherným výhledem.

Součástí prodeje je podsklepená zděná chata s číslem evidenčním o půdorysu 6x6 m, která nabízí malou kuchyňku, 2 pokojíky v přízemí a 2 ložnice v podkroví. Stavba je z roku 1974 a je vhodná k rekonstrukci. V chatě je zavedená elektřina 220/380v.

Na pozemek je dovedena voda (vlastní studna), využívá se rovněž voda dešťová, která je svedena do podzemní nádrže o kapacitě 10 000 l s následným rozvodem po zahradě. V současné době se jedná o vybudování vodovodní přípojky pro okolní stavby. V okolí se nachází jak rekreační chaty, tak trvale obývané domy.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, ráda Vás přivítám na prohlídkovém dni, který se bude konat v úterý 22.10.2019 mezi 10. a 17. hodinou. Rezervujte si prosím svůj termín prohlídky.
Číslo zakázky: 077-N04171
Město: Bílovice nad Svitavou
Ulice: Mladova
Celková plocha: 1646 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb

Tuto nemovitost Vám rád(a) představí

Jana Bodáková

Jana Bodáková
RE/MAX Pro
Blatného 3
616 00Brno
Tel. na makléře:
+420 736 780 983

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Odesláním zprávy berete na vědomí zpracování osobních údajů.