Project Description

makléř zakázky: Jakub Dujíček

Popis nemovitosti (z inzerce)

Je Vašim snem bydlení v nádherné lokalitě, kousek od centra Kyjova, v nově rekonstruovaném bytě 2+kk o rozloze 44 m2?

Rádi byste bydleli v lokalitě s maximální vybaveností a těsné blízkosti hystorického náměstí Kyjova?

Pak mám pro Vás nabídku tohoto slunného bytu v osobním vlastnictví ve 2. patře domu bez výtahu na třídě Komenského.

Byt má západní orientaci do zahrady, která je společná s ostatními majiteli bytů. Na zahradě je možné posezení, grilovat apod.

Byt je po kompletní rekonstrukci dokončené 01/2019. Podlaha v bytě je vinylová v dekoru dub. Součástí prodeje je nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči(el. trouba, sklokeramická deska, digestoř, myčka nádobí). Koupelna je vybavena sprchovým koutem Roltechnik, WC Geberit a elektrickým bojlerem pro ohřev teplé vody. Pro více prostoru je využito posuvných, skleněných, designových dvěří v dekoru Satino. Tyto dvěře jsou ještě použity pro vstup do šatny, která je přístupná z ložnice.
Topení je řešeno elektrickými přimotopy. V bytě není plyn takže je dvojí sazba elektriky, což snižuje provozní náklady a zlepšuje prostředí bytu.

Nádherná lokalita pro relaxaci a sportovní vyžití. Před domem je zastávka autobusu. Vlak je vzdálen 10 min chůzí. Maximální občanská vybavenost včetně mateřské i základní školy, dětská hřiště v okolí, několik lékařů, vyhlášené pekárny, skvělá restaurace s městským pivovarem přímo naproti domu, nespočet kulturních a společenských akcí v Kyjově. Nejen to, jsou hlavní výhody tohoto bytu.

Dispozice 2+kk, 44m2
K bytu náleží i prostorný sklep 10m2 a společné prostory domu.

Velmi nízké náklady na bydlení.

Internet a TV poskytuje několik společností.

Srdečně Vás zvu na prohlídky Vašeho nového domova nebo skvělé investice.

Objednejte si svůj čas prohlídky
Těšíme se na Vás.

Aktuální nabídka nemovitostí