Project Description

makléř zakázky: Jana Bodáková

Popis nemovitosti (z inzerce)

Bydlení či chalupaření na Vysočině, v žádané oblasti Nového Města na Moravě je Váš sen? Chcete si postavit chatu či dům podle Vašich představ a zároveň Vám stačí menší pozemek? Nyní máte tu správnou příležitost!

Exkluzívně nabízíme prodej pozemků p.č. 67 a p.č. 46/1 s původní chalupou č.p. 6, vhodnou k demolici, v obci Radešínská Svratka. Celková plocha pozemku je 399 m², z toho 317 m² zastavěná plocha a nádvoří, 82 m² zahrádka za domem. Součástí plochy pozemku je rovněž příjezdová cesta, která je využívaná i sousedy, proto je obecním úřadem předběžně schválená výměna této cesty za zahradu (obecní pozemek p.č. 44/2) o ploše 144 m², která těsně přiléhá k domu č.p. 6.

Chalupa je situována na klidném místě v boční ulici, je zde zavedena elektřina, před domem se nachází přípojka vody a kanalizace. Kolem domu rovněž vede plyn, přípojku je však nutné dobudovat. Stavba je celkově ve velmi špatném stavu (bortí se zadní zeď i část střechy).

Jedná se o atraktivní lokalitu v blízkosti Nového Města na Moravě (necelých 7 km) s možnostmi různých sportovních aktivit, především cyklistiky, běžkování a turistiky. Prohlídkový den této nemovitosti se koná v sobotu 17.8.2019 mezi 9. a 16. hodinou. Rezervujte si svůj termín prohlídky – budu se na Vás těšit.u se na Vás těšit.

Aktuální nabídka nemovitostí