Project Description

makléř zakázky: Jana Bodáková

Popis nemovitosti (z inzerce)

Určeno pro milovníky klidu. Ticha. Přírody.

Hledáte dostatečně velký životní prostor, kde se můžete realizovat? Práce na zahradě Vám dává smysl nebo toužíte po víkendovém relaxu na vlastním pozemku ve stínu vzrostlých stromů? Zároveň je pro Vás důležitá dobrá dostupnost do Brna? Už dál nehledejte – tato nabídka splňuje vše podstatné.

Exkluzivně nabízím k prodeji tuto udržovanou rozlehlou zahradu v Bílovicích nad Svitavou, při ulici Mladova. Pozemek je obdélníkového tvaru, dostatečně široký, o celkové ploše 1646 m2. Najdete zde 12 velkých záhonů, ovocné stromy, převážně jabloně, rybízové a ostružinové keře. Jedná se o částečně svažitý terén, s vybudovanými terasami a s nádherným výhledem.

Součástí prodeje je podsklepená zděná chata s číslem evidenčním o půdorysu 6×6 m, která nabízí malou kuchyňku, 2 pokojíky v přízemí a 2 ložnice v podkroví. Stavba je z roku 1974 a je vhodná k rekonstrukci. V chatě je zavedená elektřina 220/380v.

Na pozemek je dovedena voda (vlastní studna), využívá se rovněž voda dešťová, která je svedena do podzemní nádrže o kapacitě 10 000 l s následným rozvodem po zahradě. V současné době se jedná o vybudování vodovodní přípojky pro okolní stavby. V okolí se nachází jak rekreační chaty, tak trvale obývané domy.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, ráda Vás přivítám na prohlídkovém dni, který se bude konat dne 22.10.2019 mezi 10. a 17. hodinou. Rezervujte si prosím svůj termín prohlídky.

Aktuální nabídka nemovitostí