Project Description

makléř zakázky: Michal Stehlík

Popis nemovitosti (z inzerce)

Prodej družstevního panelového bytu 2+1 na ulici Brandlova v Hodoníně. Byt má celkovou výměru 54,8 m2 + balkón 2 m2 a je umístěný v pátém nadzemním podlaží z pěti panelového domu bez výtahu. Anuita ve výši 27.872,- Kč, po jejím uhrazení je možný převod do osobního vlastnictví, poplatek za převod do OV je 4.155,- Kč. Jednotka byla postavena v roce 1995 jako nástavba stávajícího panelového domu. Dům prošel rekonstrukcí, je zateplen a proběhla výměna stupaček, v letošním roce proběhne rekonstrukce a zateplení střechy. Byt nabízí možnost modernizace dle vlastních přestav. K jednotce náleží sklepní koje v patře a společná kolárna. Seriózní sousedé. Před domem je parkování na městských pozemcích.

Byt se nachází v klidné lokalitě. Hodonín disponuje veškerou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti MHD, hypermarkety, restaurace a nemocnice.

Celkové náklady na bydlení 4.084,- Kč/měsíc.

Možnost financování hypotečním úvěrem. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

PROHLÍDKY JSOU MOŽNÉ I NYNÍ, PŘI DODRŽENÍ BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ! VE STANOVENÝ ČAS VÁM BYT ZPŘÍSTUPNÍME A VY SI TAK SAMI BEZKONTAKTNĚ MŮŽETE NEMOVITOST PROHLÉDNOUT.

Aktuální nabídka nemovitostí