přejít na web makléře Romana Hančla

Útulný byt 2+1 v Olomouci, ulice Rožňavská

Velmi jsem ocenili vstřícný a profesionální přístup pana makléře, vše zařídil k naší maximální spokojenosti.

profile-pic
Antonín Kučera
Pronajímatel

RD Žebětínek, Medlánky

Maximální vstřícnost, ochota pracovat flexibilně (i o víkendu), vynikající osobní, mobilní i e-mailová komunikace s námi jako klienty, to vše byla komplexní péče, kterou oceňujeme. Jednoduše koupě bez starostí a s realitním expertem panem Hančlem doslova radost spolupracovat. Určitě doporučujeme využít jeho služby i dalším klientům.

profile-pic
Manželé Hana Pumprlová a Ing. Michal Pumprla
Kupující

RD Žebětínek, Medlánky

Velmi děkuji panu Hančlovi za trpělivou, vytrvalou práci, kterou při prodeji nemovitosti odvedl. Jeho vstřícnost, ochota, profesionální jednání, zajištění servisu od A do Z – to je důvod, proč tuto jej doporučuji všem, kteří chtějí realizovat prodej či nákup nemovitosti.

profile-pic
Zdeňka Kremláčková
Prodávající

Ocenění nemovitosti ZDARMA

Na realitního makléře Romana Hančla jsem se obrátila s prosbou stanovení tržní ceny bytu z důvodu uvažování o jeho prodeji. Makléř po osobní prohlídce nejen vypracoval odhad reálné ceny, ale také mi v rámci osobní schůzky předal mnoho důležitých informací týkajících se prodeje nemovitostí a způsobu stanovování jejich cen. Ale především navíc poradil nejvýhodnější možné řešení mé situace. To vše mi bylo velkým přínosem a pomohlo mi mou situaci opravdu úspěšně vyřešit. Doporučuji obrátit se na makléře Romana Hančla s jakoukoli žádostí ohledně realit a řídit se jeho doporučeními.

profile-pic
Marcela Kozáková

Pronájem bytu 3+1, Modřice

Výběr nájemníka předčil očekávání, skvělá a rychlá práce. Doporučuji!

profile-pic
Ing. Roman Hančl (otec)
Pronajímatel

Pronájem bytu 3+kk, Olomouc

Ještě jednou mockrát děkuji za kladné a bezproblémové jednání a vůbec za kontaktování mé osoby coby zájemce o inzerát. Celkové pocity jsou jen kladné, Váš osobitý přístup a jednání s klientem potažmo mou osobou byl po celou dobu velice vstřícný, vskutku také celé vyřízení ve věci podnájmu bytu, na který jsem reagoval, byl až kupodivu velice rychlý, za což jsem Vám zavázán vzhledem k mé situaci. Co se týče Vás nemám jakékoli negativní hodnocení a s klidným srdcem můžu jen a jen doporučit.

profile-pic
Jakub Adamus
Nájemce

Bývalý zaměstnavatel v realitách a jednatel společnost Petrov Investment, s.r.o.

Romana znám minimálně 5 let. Po profesní stránce je to člověk velmi cílevědomý a ve své práci strukturovaný. Dlouhodobě pracuje na svém osobním rozvoji a vzdělání a přichází i s novými pracovními podněty. Dokáže pracovat s prioritami a vždy se snaží o týmovou spolupráci. K jeho dalším silným stránkám patří jeho vytrvalost a houževnatost při dotahování i nesnadných úkolů. Vždy jsem se mohl na Romana spolehnout.

profile-pic
Karel Nečesal

Pozemky Cholina

Pan Hančl věnoval maximální úsilí k prodeji mých pozemků, byla jsem velice spokojena s profesionálním přístupem a trpělivostí. Děkuji za výbornou spolupráci a vřele doporučuji.

profile-pic
Vladimíra Halaksová
Prodávající

Prodej zemědělské půdy v Cholině

Pan Hančl věnoval maximální úsilí k prodeji mých pozemků, byla jsem velice spokojena s profesionálním přístupem a trpělivostí. Děkuji za výbornou spolupráci a vřele doporučuji.

profile-pic
Vladimíra Halaksová
Prodávající

Byt 3+1, Tišnov

Na jaře 2017 jsem začal uvažovat nad pořízením vlastního bydlení. Chtěl jsem třípokojový byt v okrese Brno-venkov.

Napadlo mě poradit se s kamarádem Romanem Hančlem, se kterým se velmi dobře znám a přátelím už od předškolních let a který se v prostředí realit pohybuje roky. Roman byl hned pro a domluvili jsme si schůzku, kam jsem dotáhl tlustý štos vytištěných inzerátů. Po pár minutách jsme odfiltrovali nevhodné byty, ze kterých nakonec zbylo jen pár použitelných alternativ, které zbývalo navštívit. Roman souhlasil, že je se mnou projde. Postupně jsme spolu navštívili několik bytů v Kuřimi a v Tišnově, ze kterých vycházela nejvýhodněji alternativa na tišnovském sídlišti Pod Květnicí.

Byt byl tedy vybraný a zbývalo ho "jen" koupit. Pověřil jsem Romana i s tímto, nepletl se mu do toho a nechal ho jednat. Nabízenou cenu 2.300.000,- Kč se mu podařilo snížit a ušetřit mi celkem 164.000,- Kč, které se mi při následné rekonstrukci a vybavení bytu zatraceně hodily. V létě téhož roku mi dohlédl na sjednání hypotéky a podpis kupní smlouvy.

Pokud si nejste jistí s výběrem bytu, máte obavy, aby vás nikdo neokradl, a myšlenka ušetření nemalých peněz vám není cizí, nebojte se obrátit na Romana. Už při prvním setkání pochopíte, že ví, co dělá. 🙂 Já ho určitě doporučuju!

profile-pic
Jan Řídký
Kupující

Prodej chaty v Herolticích u Tišnova

Velký přehled a společný zájem s klientem.

profile-pic
Leoš Janáček
Prodávající

Byt 2+1, Šlapanice

Koncem roku 2016 jsem se rozhodla prodat svůj dvoupokojový byt ve Šlapanicích. Byt byl ve 4. poschodí cihlového bytového domu bez výtahu, všechny pokoje orientované na sever. Chtěla jsem mít s prodejem co nejméně starostí, prodat za co nejvíc a jen přijít podepsat kupní smlovu, prostě nemuset nic řešit. O pomoc jsem požádala svého vnuka, který pracuje jako realitní makléř. A vše proběhlo ještě lépe, než jsem předpokládala.

Příprava prodeje začala začátkem února 2017, dostala jsem vypracovanou analýzu tržní hodnoty nemovitosti a marketingovou strategii prodeje, se kterou jsem souhlasila. Pro prodej byl použitý aukční způsob prodeje, o kterém jsem předtím neslyšela, ale který se nakonec ukázal jako mimořádně efektivní. V dubnu 2017 již byla podepsána kupní smlouvu na prodej mého bytu za částku o 250.000,- Kč vyšší, než jsem na začátku očekávala. Smlouvy na jedničku, vše na první pokus, ani přepisu energií jsem se nemusela účastnit, proto jej doporučuji všem, kteří chtějí bezproblémový prodej nemovitosti a chtějí vytěžit maximum peněz z prodeje.

profile-pic
Eva Hančlová (babička)
Prodávající

přejít na web makléře Romana Hančla