Project Description

makléř zakázky: Dušan Rouzek

Popis nemovitosti (z inzerce)

Hledáte bydlení v rodinném domě? Sníte o vlasním domě s velkým potenciálem pro vlastní seberealizaci?
nedaleko Znojma a přece v kldné části malé obce? Jen 40 min od Brna? S veškerým zázemím na dosah ruky? Krásnou zahradou a vinným sklepem?
Potom tato nabídka velmi pěkného a prostorného domu v Boroticích je právě pro Vás!

Tento patrový rodinný dům je postaven na pozemku o rozloze 2584m2, o dispozici 5+kk s dvojgaráží, vinným sklípkem a příjemnou terasou pro každé počasí.

V přízemí naleznete obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem (39 m2), ze kterého je možnost vyjít na zastřešenou terasu (14 m2). Ze vstupní chodby vstoupíte do prvního pokoje (15m2, dále do technické místnosti, koupelny a na schodiště.
V patře jsou další 3 samostatné pokoje (17 m2 + 18m2 + 14m2) s prostornou koupelnou (7,5 m2) a šatnou, z pokoje_1 je vstup na balkón.
Celková podlahová plocha domu je 197 m2.

IS: Elektřina, plyn, obecní vodovod s velmi výhodnými podmínkami
Topení podlahové, zajištěné plynovým kotlem v kombinaci s radiátory a krbem.
Svažitá zahrada nabízí nespočet možností a je přístupná pro techniku z obecní cesty nad zahradou.

Vinný sklep je dominantou začínající zahrady za domem. Samostatně stojící garáž pro 2 auta s dílnou nabízí neuvěřitelný prostor a poslední stavbou na pozemku je staší zemědělské stavení.

Nádherná lokalita pro relaxaci, sportovní vyžití a procházek do okolních lesů, například k Čertovu kameni. Do centra Znojma se dostanete za 14 min autem.
V obci se nachází mateřská škola. Vše ostatní máte s dobrými spoji k dispozici v Hrušovanech nad Jevišovkou a v nedalekém Znojmě. .

Těším se na Vás v Boroticích.

Aktuální nabídka nemovitostí