Project Description

makléř zakázky: Dušan Rouzek

Popis nemovitosti (z inzerce)

Toužíte po bydlení ve městě s veškerou občanskou vybaveností v dojezdové vzdálenosti 20 min od Brna?
Hledáte hotový a vyzkoušený dům s rostlou zaharadou, dostatečným prostorem k seberealizaci i odpočinku, jen se nastěhovat? S bazénem?
Potom nabídka tohoto pěkného a prostorného domu může být právě pro Vás!

Přízemní rodinný dům byl zkolaudovaný v roce 2007, je postaven na pozemku o celkové rozloze 829 m2, o dispozici 4+kk s garáží, skvělou terasou pro každé počasí a podlahovou plochou 167 m2.

Dispozice je tvořena vstupní chodbou se samostatnou toaletou, technickou místností a vstupem do garáže. Z chodby projdete prosklenou stěnou do obývacího pokoje prolínajícím se ladně (nejen úrovní) s kuchyní a jídelnou. Odtud se dostanete dále do klidové části domu kde další 3 samostatné pokoje s prostornou koupelnou jsou odděleny chodbou a dveřmi udržujícími vzájemné soukromí obou částí.
Kuchyň je vybavena vestavěnými spotřebiči a neocenitelnou spižírnou.
Betonový strop nabízí další potenciál využití půdy.
Bazén se slanou vodou je dominantou zahrady.

Inž.sítě: veškeré
Topení zajištěno plynovým kondenzačním kotlem (kombinací podlahového topení a radiátorů), doplněno krbem s krbovou vložkou.

Umístění domu je v části nové zástavby rodinných domů a i přesto Vám tato poloha umožní od 10 do 20 minut dojít pěšky do obchodů, na autobus, k lékaři nebo do banky či na městský úřad. Vše podstatné je po ruce.
Autobusové nádraží s perfektním dopravním spojením ve směrech Brno – Znojmo – Mikulov, zdravotní středisko, 2 lékárny, školka a škola, sportovní hala, dům dětí a mládeže, hudební ateliér, supermarkety Coop a Tesco, restaurace a další potřebné obchody.

Průmyslová zóna a další společnosti v Pohořelicích nabízí spoustu pracovních příležitostí v různých profesích.

Srdečně Vás zvu na prohlídku.
Prohlídkový den proběhne 3.10.2019 od 13:00 do 17:00.
Rezervujte si u mne čas prohlídky Vašeho nového domova.

Těším se na Vás.

Aktuální nabídka nemovitostí