Project Description

makléř zakázky: Dušan Rouzek

Popis nemovitosti (z inzerce)

Hledáte Vaše nové bydlení? Ve městě s veškerou občanskou vybaveností?
Máte rádi přírodu, klid, dobré sousedy, parkování u domu a výbornou dopravní dostupnost Brna?

Pokud ano, potom může být tato nabídka právě pro Vás.

Představuji Vám velmi krásný byt v Pohořelicích o dispozici 2+kk, s celkovou využitelnou plochou 65,2m2.
Zádveří s chodbou 8,9m2, samostatný pokoj 13,4m2, obývací pokoj s jídelním a kuchynským koutem 24,3m2, koupelna 3,5m2, samostatná toaleta 1,45m2, balkón 10,35m2 a skladovací kóje 3,3m2. Parkovací místo 13m2 je samostatná parcela náležící k bytu.

Byt se nachází ve 4. podlaží jen několik let starého bytového domu. Dům byl postaven tak, aby splňoval podmínky energetické náročnosti třídy C.

Tento provsvětlený a velmi příjemný byt je vybaven v nadstandardu. Od podlahové krytiny, přes obložky s dveřmi, obklady, keramiku a baterie, až po kuchyňskou linku se spotřebiči. Vestavěné skříně nabízí neuvěřitelnou kapacitu pro uskladnění vašich věcí.
Dalším prvkem jdoucím ruku v ruce s energetickou náročností je vytápění prostřednictvím rekuperace vzduchu. To souvisí i s nebvykle nízkými náklady na bydlení 2450,-/měs včetně el.en.

Bezbariérový vstup do domu nebo prostorný výtah ulehčí každodenní cestu, ať s kočárkem nebo s kolem. A skladovací kóje o velikosti 3,3m2 je dalším neocenitelným prostorem, který je dobré mít po ruce.

Jak využijete prostorný balkón? Odpočinek, káva, grilování? Díky 4. podlaží nemáte v podstatě skoro žádná omezení.

Zastávka autobusu je jen 2 minuty od domu. V Pohořelicích je veškerá občanská vybavenost se skvělým sportovním a relaxačním vyžitím, přesvěčte se sami. Jsou křižovatkou Brna, Mikulova a Znojma. V blízkosti se nacházejí Mušovská jezera, Pálavské vrchy, a další krásná místa, kam se dostanete nejen autem, ale i po vinařských cyklostezkách.

Pro rezervaci času prohlídky mne neváhejte kontaktovat.
Prohlídkový den proběhne 9.10.2019 od 14:00 do 18:00.

Těším se na Vás.

Aktuální nabídka nemovitostí