Project Description

makléř zakázky: Dušan Rouzek

Popis nemovitosti (z inzerce)

Hledáte menší bydlení v pronájmu? S velmi dobrou dostupností Brna nebo Mikulova? S výhledem na Pálavu? V obci s kompletní občanskou vybaveností? Potom je právě toto nabídka pronájmu bytu pro Vás!

Tento byt o dispozici 1+kk a podlahové ploše 27m2, se nachází ve 2. nadzemním podlaží novostavby energeticky nenáročného bytového domu v Pohořelicích.
Součástí vybavení bytu je kuchyňská linka včetně spotřebičů, lednice a pračky. Byt je kompletně vybaven k nastěhování a součástí bytu je i sklepní kóje.
Vytápění zajišťeno radiátory a centrální kotelnou. Ohřev vody taktéž zajištěn centrálně.

Nájemní smlouva je připravena na rok s předpokladem následného prodloužení.
Měsíční nájemné za tento velmi pěkný byt činí 9.900 Kč a zálohy na energie jsou kalkulovány na 2.100 Kč, počítáno na 1-2 osoby. Bez domácích mazlíčků.
Vratná kauce je stanovena ve výši dvou měsíčních nájmů na 19.800Kč.
Odměna RK za sprostředkování 12.100,-
Byt je ihned k nastěhování.

Televizní připojení a internet není zahrnutý v nájmu. Do domu je zaveden optický kabel Selfnet s rozvody do jednotlivých bytů, připojení televize i internetu je možné do několika dní.

Neocenitelná je autobusová zastávka 3 minuty od bytu a dále obecní úřad, zdravotní středisko, mateřská škola, základní škola, supermarket, vše v místě vzálené od bytu 10-20 min chůzí.

Srdečně Vás zvu na prohlídku.

Máte-li vážný zájem o dlohodobý pronájem tohoto nového bytu, zavolejte mi pro rezervaci času prohlídky.

Těším se na Vás.

Aktuální nabídka nemovitostí