Project Description

makléř zakázky: Dušan Rouzek

Popis nemovitosti (z inzerce)

Hledáte prostorné bydlení ve velmi příjemné lokalitě Brna? Potřebujete byt ihned k nastěhování? A nebo měníte menší byt za větší, máte rádi přírodu na dosah ke sportování či odpočinku?
Potom jste našli co hledáte.

Tento pěkný byt o dispozici 4+1 a užitné ploše 88 m2 se sklepem, lodžií a příjemným výhledem se nachází v panelovém domě po kompletní revitalizaci v klidné ulici Kubíčkova.

Modernizace bytu zahrnovala nové zděné bytové jádro, tedy včetně koupelny s wc. Tím proběhla i částečná úprava dispozice bytu, bylo zřízeno podlahové vytápění na chodbě, v koupelně a v kuchyni, položena nová dlažba, vestavěna kuchyňská linka, a částečné byla upravena elektroinstalace.
Dále byla na prostorné chodbě vestavěna šatní skříň s neuvěřitelným úložným prostorem.
V obytných pokojích byla zachována dřevěná parketová podlaha.
Rozměry jednotlivých pokojů naleznete v půdorysu, který je součástí fotodokumentace. Kuchyně je přístupná z chodby a obývacího pokoje, čímž příjemně otevírá celý prostor.
2 pokoje/ložnice jsou přístupné z chodby, stejně tak i obývací pokoj, přes který se dostanete do třetího samostatného pokoje s lodžií.

Skvělá lokalita dána samotnou Bystrcí, přehradou, údolím a okolními lesy je neocenitelná. Veškerá občanská vybavenost na “dosah” ruky. Školy, školky, sprotoviště, autobus, šalina, supermarket Billa, další obchody a restaurace.
Vše potřebné je opravdu v těsné blízkosti domu.

Prohlídkový den proběhne 4.6.2020 v časech od 12:00 do 18:00.

Pokud se Vám byt líbí tak, jako oslovil mne, kontaktujte mne a probereme vše potřebné včetně času prohlídky.

Těším se na prohlídku s Vámi.

Aktuální nabídka nemovitostí