Přijďte si vytvořit roztomilé FIGURKY NA JARNÍ a VELIKONOČNÍ TÉMA, nabarvit VAJÍČKA a zadovádět na SKÁKACÍM HRADU.

Podpořte svojí návštěvou chráněnou dílnu BD TOVA, která je dodavatelem materiálu pro tvoření a je spoluorganizátorem akce. K zakoupení bude široký sortiment skládaček a velikonoční dekorace.

Akce je pro děti zajímavá v několika ohledech – dozví se o zapojení postižených spoluobčanů do běžného života, vyzkouší si kreativní tvůrčí činnost, vyrobí pěkné hračky pro sebe a dárky pro své blízké a jako relax si mohou zadovádět na skákacím hradě.

Udělejte si s dětmi čas a přijďte si hrát:

  • KDY: ve čtvrtek 30. 3.2017 kdykoli mezi 15:00 do 18:00 hod
  • KDE: Společenské centrum Bystrc, Odbojářská 2
  • PRO KOHO: nejvíce to baví děti od 2 do 12
  • ZA KOLIK: vstup ZDARMA, poskládání figurky za symbolickou desetikorunu
  • PROČ: Svojí návštěvou také podpoříte chráněnou dílnu BD-Tova, která je dodavatelem materiálu pro tvoření a spoluorganizátorem akce

Další termíny: Bílovice nad Svitavou – 28. 3. 2017Nový Lískovec – 12. 4.2017

Akce jsou bez vstupného, platí se jen minimální částka za materiál pro tvoření a veškerý výtěžek jde pro BD Tova. Vzhledem k tomu, že za krásnou figurku zaplatí návštěvník jen deset korun, přiznaly dokonce některé maminky, že by klidně platily i víc, že je to pro děti úžasná zábava a vyrobené věci jsou skutečně velmi pěkné.

Firma BD-TOVA má statut chráněné dílny. Zaměstnává více než 60% zdravotně postižených a produkty vyvíjí a vyrábí řada sympatických a tvořivých lidí. Základem produkce firmy BD-TOVA jsou kuličky a mnoho dalších tvarů z buničité vaty (eco-friendly). Firma dodává jak materiál ke kreativní tvorbě, tak sady již předpřipravených polotovarů, ze kterých pomocí lepidla vytvoříte krásné věci. Tyto hobby sety obsahují vše včetně obrázku a návodu na sestavení. K dispozici jsou samozřejmě také hotové dekorace pro výzdobu interiéru.

Chcete pomoci s propagací? Stáhněte si a vytiskněte letáček a šiřte mezi rodiči a děti v okolí.


A jak to bylo minule?

https://www.remaxpro.cz/predmikulasske-dilnicky-pro-deti-11-11-2015/2439/